Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetek az apósommal,...

Mit tehetek az apósommal, hogy ne mondja el idegeneknek azt, ami itthon történik?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, 4 hónapja költöztem hozzá, mindketten 23 évesek vagyunk. Az apukájával él, aki nyugdíjas és 71 éves. A problémám azzal van, hogy bármi történik itthon folyton megy a faluba és minden ismerősének elmondja a történteket. Párom vissza akart menni a régebbi munkahelyére -mikor még csak ez tervben volt- már másnap a boltban nekem mondták ,hogy apósom mesélt nekik erről. Hétfőtől új munkahelyen kezdek, ellenben már mindenki tud róla! Hiába szóltam kedvesen neki , a párom is szólt egyszerűen nem érti meg, hogy ez nem megszokott helyzet. Volt olyan is hogy a szüleim legelsőnek jöttek hozzánk látogatóba , elmentek ketten sétálni egyet és olyan meglepődve jöttek haza. Kiderült apósom a faluban már leadta a hírt, hogy ők ott lesznek nálunk. Ez még nem is vészes, de mikor egy öreg néni odament hozzájuk és rákérdezett hogy biztosan az én szüleim-e kicsit abszurd helyzet volt.

Mit tehetnék vele? Gondoltam arra is, hogy a problémáimat nem mondom inkább el neki vagy bármilyen komolyabb dolog van utólag tájékoztatom.

Ma telt be nálam picit a pohár, etettem a macskákat és hallom ahogy szomszédnak már mondja hogy hátfőn megyek dolgozni. Annyira rosszulesik. Mintha a szomszédok és a falusiak is a családhoz tartoznának.

Ez talán még enyhébb fokozat de mi lesz idővel? Mi van ha azt is el fogja mondani ha veszekszek a párommal vagy bármi komoly dolog történik?



2018. dec. 1. 10:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
55%, te szívességért minden szart lenyelsz, de az a te bajod.
2018. dec. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Addig egyetértek veled, hogy egy bunkó, undorító szokása van az öregnek. De akkor minek ültél be csupasz p*csával a más házába, ha ennyire nem tudsz hozzá alkalmazkodni? Elhiszem, hogy jó minden este a farok mellett aludni, de akkor tessék önállóan megteremteni hozzá a körülményeket. Lehet albérletet fizetni, ahol a saját szokásaid szerint élhetsz, nem pedig becuccolni az aktuális pasid apjához (aki természetesen nem az apósod). Most meg nyilván azt lesed, mikor fog lefordulni halottan a székről, hogy ne zavarja a köreidet.
2018. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Miert nem koltozotok kulon?

Elvileg mind a ketten dolgoztok akkor csak futja alberletre, foleg falun.

Mi ugy lakunk alberletben hogy egy olyan varasban ahol minden draga, felesegem csak reszmunkaidoben dolgozik es igy is kijovunk a penzbol.

2018. dec. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%
Fáj az igazság, ugye?
2018. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

10:20 (legelső)

"Miért nem teszitek be egy otthonba?"


Te mit szólnál ha lenne egy saját házad, ahová szívességből befogadnád a fiad aktuális barátnőjét, aki "hálából" betenne téged egy otthonba.

2018. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
* ??!
2018. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!