Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit illik vinni első szülőláto...

Mit illik vinni első szülőlátogatásra?

Figyelt kérdés
Párom anyukájának egy jobb csokira gondoltam, apukának viszont nincs ötletem. Alkohol kizárva
2018. dec. 4. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

9-est miért pontoztátok le? Komolyan, itt ennyire lelki beteg gyökerek vannak? Vagy már az a korosztály van itt, akiket már eleve bunkó szülők neveltek fel?

NEM MEGYÜNK ÜRES KÉZZEL vendégségbe. Igenis, vendégség az, ahol leültetnek, megkínálnak egy kávéval (akár egy pohár vízzel is). Remélem, csak itt a gyakorin van ez a színvonal, amit képviseltek.

2018. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Meg is fogalmazódott bennem a végleges verzió, köszi a tippeket :D
2018. dec. 5. 21:44
 13/16 anonim ***** válasza:

En se vittem semmit 20 evesen a ferjem szuleinek.

Bar az apjat ismertem mert fonok volt a munkahelyemen,szerencsere nem az enyem.Meg anyukam 20 evet dolgozott az aposommal.

Ott ismertem meg a ferjemet is.

Aposom vittem oda a ferjem dolgozni

Engem meg anyukam😄

Raadasul gondolhatjatok mikor ott bennt talalkoztam az apjaval mindig jonapotot mondtam😂

Aztan mikor elkezdtem ferjemekhez jarni(a szuleinel lakott meg)

apos pizsamaban ult a tv elott😂

furcsa volt nagyon😂

2018. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem kell nagy dolog!!

Egy kis ajandektaska,vehetsz egy kissebb cserepes viragot esetleg egy pezsgot vagy valami csokoladet.

De nem kell tulzasba vinni.Csak vmi aprosag

2018. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
semmit mert hozzászoknak
2018. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Most tényleg ennyire butuska ez a generáció, hogy nem tudja (nem nevelték belé), hogy egy bármilyen látogatáskor milyen ajándékot illik vinni?????

Hol nőttetek fel?

2018. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!