Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti átmennétek így anyóshoz...

Ti átmennétek így anyóshoz karácsonyozni?

Figyelt kérdés
Anyósom mióta összejöttem a férjemmel elhord hátam mögött mindennek. Nem volt kedvem többet jópofizni így megszakítottam vele a kapcsolatot. Most ez a baja. Várnának szerettettel közös karácsonyra, de minek? Nem is értem. Férjem egyedül jár havonta látogatóba, szerencsére megérti hogy én nem szívesen megyek.

2018. dec. 15. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Nehogy már elhidd neki, hogy szeretettel vár, ha eddig pocskondiázott... Eljátszotta a bizalmadat, s ha fel is tudja építeni újra, az nagyon, nagyon sok idő. Legalábbis nálam ez lenne és esélyes, hogy mindig is tartanám a távolságot.


Én se hazudnék, még félig sem, most biztos a saját elveimbe gázolok valaki miatt, aki magának köszönheti, hogy nem érdekel... Nem értem, mi a gond abban, ha megmondom, nem megyek. Ok van rá.

2018. dec. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%
Jesszus. Erről az jut eszembe hogy a rivális hímek körbeszagolják egymást, hogy kiismerhessék egymást. Szerintem egy hisztigép, aki szomjazik már arra hogy végre valakivel csinálhassa a harcot...gondolom idegesíti hogy nem találkozol vele és nem tud szemmel tartani. Egy épelméjű anya tisztában van azzal hogy mennyire fontos, és nem rivalizál egy szimpla mennyel
2018. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
12 én nem mennék a közelébe
2018. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12%

Lehet ez egy békülési szándék - bár azt neked kellett volna mondania személyesen

Azt mindenképp gondold át, hogy ő lesz a gyerekeid nagymamája. Valahogy rendezni kellene a kapcsolatot. Tisztázni, mi a baja veled? Férjednek meg nyíltan kiállni érted, hogy ti összetartoztok. Akár tetszik, akár nem, szeret téged,és nem bánthat téged, mert azzal őt is bántja, hisz ő választott téged. Ha ő ott van velük te meg másutt, az neki elég, nem fog változtatni, esetleg még a férjeddel való kapcsolatot is gyengítheti

Szerintem nem biztos, hogy segíti a közeledést, illetve a békességet, ha külön megy oda. Le kéne ülni és tisztázni a játékszabályokat. Szerintem

2018. dec. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem fogadd el a meghívást, ott töltötök kettő órát, majd elköszöntök egymástól. Két óra jópofizás nem a világ vége. Ha anyós csak csípkelődik, akkor se tulajdoníts ennek az egésznek akkora jelentőséget, mert nincs értelme. Én a helyedben csak akkor állnék fel az ünnepi asztalról és hagynám ott a társaságot, ha anyós célzásai már egyértelműek és veszekedni akar. A bosszantást még csak ki lehet bírni, mert az ember vagy vevő a neki szánt sértésekre vagy leszarja és nem vesz komolyan egy számára ostoba, rosszindulatú embertársát.
2018. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17%
Ha jót főzne mindenképp. Mondjuk az én anyósom nagyon normális, szeretek vele lenni:)
2018. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Engem csak az erdekel h a ferjed miert nem vèd meg???

Vagy csak ül melletted es hallgatja?

A ferjed is megéri a pénzét

Normalis ember leépitené.

Ahogy az en ferjem is tette az anyjaval!

Nefelj azota nem pofazik

fosik a szàja h a gyereke hàtat fordit neki

Bar mindenki tudja milyen ember,azert paromat is elkapja neha az ideg

az ostobasagaitol.

2018. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!