Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tudnám a páromat...

Hogyan tudnám a páromat meggyőzni arról, hogy költözzünk külön az anyjától?

Figyelt kérdés

Röviden: az anyja külön van a férjétől, ketten laknak egy albérletben a párommal amit pillanatnyilag az anyja fizet. Én még nem teljesen élek velük, de gyakran itt vagyok. Lenne rá pénzünk, hogy kivegyünk magunknak egy lakást, azonban a párom nem akarja, mert meg szeretné spórolni azt a pénzt, amit nem kell albérletre költeni.

Én már nagyon kivagyok a helyzettől, az anyját egyre nehezebben viselem el, állandóak a veszekedések és a rossz hangulat. Hogy tudnám meggyőzni a páromat, hogy többet érne a kettőnk boldog kapcsolata mint ez a spórolás?

(Az én szüleimhez nem tudunk menni, tehát vagy itt vagy kettesben)


2018. dec. 17. 22:04
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
70%
Lapát.
2018. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
62%
Kalapúr megfogalmazta a lényeget
2018. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
41%

Na akkor a pénzspórolás fontosabb, mint hogy te hogy érzed magad.


Az anyja direkt öl téged, senki se rakja el véletlen más cuccát úgy, hogy az sose találja meg...


Hát a pénze akkor is meglesz, ha te nem leszel ott, meg az anyja is, szóval neki a fontos dolgok pipa.

2018. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
89%
A párod képtelen önálló életet élni, ezt vagy elfogadod vagy továbbállsz, ez a két lehetőség van. Az egyik kommentelő jól írta egyébként, ultimátumot kell adni neki és akkor nem rajtad múlik a kapcsolatotok jövője... Megmondod neki őszintén, hogy nem bírod az anyját és a vele járó hercehurcát és ezért különköltözöl, ha pedig veled akar lenni, akkor egy hete van, hogy utánad menjen. Ennyi idő szerintem elég, hogy te is és ő is átgondolja a dolgot. Ha komolyan veled szeretne lenni, akkor utánad fog menni.
2018. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
51%
A pénzspórolásos témához hozzászólva pedig annyi, hogy majd máson megspóroljátok azt az összeget. Nem hiszem, hogy havi több százezret spórol az anyja mellett, hogy ez ennyire nagyon számítson.
2018. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
64%

Őszintén szólva én otthagynám. Értem, hogy kényelmesebb, ha nem kell albérletet fizetni, de felnőtt ember! Ha nincs igénye arra,hogy összeköltözzön veled, akkor hogy tudsz vele így hosszútávon tervezni?

A másik dolog ami szúrja a szemem, hogy mennyire férfias az, hogy az anyja fizeti az albérletet? Ha ő is dolgozik, akkor mi a fenéért nem száll bele, hogy felesbe fizesse az anyjával?

Én nem érzem ezt túl emberségesnek, hogy kvázi eltartatja magát az anyjával és veled sem menne közösbe.

Komolyan hagyd az ilyet, ha hosszú távú kapcsolatot szeretnél.

Szexnél többet én nem várnék tőle így, gyereket öngyilkosság lenne vállalni ilyen emberrel

2018. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj hogy ha elköltöznétek se lenne jobb mert mindent te csinálnál.
2018. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Újból összevesztem az anyjával és szakított velem. Most már látom, hogy neki önmagán és az anyján kívül más nem fontos.
2018. dec. 20. 13:29
 39/39 anonim ***** válasza:
20%

Neked kellett volna előbb megtenned.

Sebaj, kezdj új életet.

Hallod, szerintem ezek dugnak is...

2018. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!