Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok? Tényleg el túlzom?

Mit gondoltok? Tényleg el túlzom?

Figyelt kérdés
Szóval a férjemnek már volt egy házassága amiből született 2gyerek egy fiú (10) és egy lány( 12) ,én fiatalabb vagyok nála 13 évvel...De nem is ez a lényeg a6 édesanyja olyan kedves volt hogy míg azt sem tudta ki vagyok hogy nézek ki ,le hordott engem minden mocskos k**vának..tul tettem magam ezen,össze házasodtunk,mai napig nem igazan kedvel de én sem őt (,Nem akármiért!!) A termék gyerekei minden hétvégén nálunk vannak én el végzem az anyai kötelességeket ,főzök,mosók,takaritok..anyósomnak viszon még így sem vagyok elég jó,félreértés ne essek nem akarok neki még felelni,de mindenkitől azt kapom hogy el túlzom anyósom viselkedését,na most jön a legjobb .5hónappal ezelőtt született egy közös lányunk,akit anyós elmondásai szerint imád (hat nem latszik) de nem is kell nem kötelező csak ne játszana el mindenkinek hogy ő milyen jó nagymama ,vegig szarja a templomban is hogy ő az unokáinak él, ami igaz is de csak a fiú unokáját szereti sőt vele eléggé sok gond van ,nem tanul,hülyeségeket csinál,soha semmiért nincs megbüntetve,a 2 gyerek (10,12) sokszor vannak a mamáéknál is hétvégén, ilyenkor kicsit mi is pihenünk (pihennénk) ha anyósom nem hívogatná folyton a fèrjem hogy ,a fiad már megint rosszat csinált,csunyan beszél velünk,csapkodja az ajtót ,holott pont Ő AZ aki el kényeztet,,ezért már az apjára sem hallgat .. mind 1 a lényeg az hogy már sokszor meg kértem a ferjem beszéljen vele mert ez így nem lesz jó, de mintha félné tőle vagy nem tudom :/ ...szerintetek is el túlzom? Ez így természetes?
2018. dec. 19. 07:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Értem a problémádat. Sajnos csak 1 megoldás van. Toronymagasról le$z@rod az anyóst és NEM MÉSZ TOBBÉ HOZZÁJUK.
2018. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

Figyi, az irásod közepére elvesztettem a fonalat hogy kivel vagy mivel van bajod valójában. Anyósoddal? A volt feleséggel? Az extől született gyerekekkel?

Teljesen egybefolyik a szöveg, nincs eleje, közepe vége és a "..." írásjelet max. egyszer kéne használni, a teljes szöveg végén, nem a mondat végi "." helyett.

2018. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

"vegig szarja a templomban is hogy ő az unokáinak él"

:D ezt most így elképzeltem.

2018. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó , ezen én is !😁😁😁😂😂
2018. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%

Ideje lenne alkalmazkodnod, mert te választottad a férjed anyóssal, gyerekekkel együtt. Neked volt döntési lehetőséged, de anyósodnak és a két gyereknek nem.

Ha meg annyira xar nagymama, akkor miért akarod hogy az 5 hónapos gyerekeddel többet foglalkozzon? Arra azért jó lenne?

Tipikus második feleség, aki kipottyant egy gyereket, és még a napnak is körülötte kell forogni. Itt is csak hisztizni tudsz, de egy kérdést kiírni nem sikerül, inkább undorító módon ráfogod, hogy az 5 hónapos baba miatt...Hát nem ő tehet arról, hogy ennyire xar a helyesírásod, de nem is az anyós.

2018. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!