Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Aki eléggé összeveszett az...

Aki eléggé összeveszett az anyósával: Min?

Figyelt kérdés
érdekelne pár anyós sztori (kérlek írjatok nemet és kort is)

2018. dec. 22. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanaz, mint a 6-os válaszolónak. Emellé még a fia pénzét is folyamatosan elkéregette, bevásároltatott vele magának, számlákat fizettetett vele annak reményében, hogy ez majd így lesz örökre és soha nem marad pénze elköltözni. Amikor kollégiumba mentem, folyamatosan tömte a párom fejét azzal, hogy már biztos rég megcsaltam és ha majd nem lesz pénze venni nekem valamit, akkor elhagyom egy pénzes pasiért. A legviccesebb az egészben az, hogy ezt a kényelmes kis ágyából nyomatta, a házból, amit a fia tartott majdnem teljesen fent, a konyha mindig üresen állt, de a fürdõszoba tele volt mindenféle méregdrága kenceficével, hajvasalókkal, mindennel. Nõként ennyi mindent én még nem láttam, elférni nem lehetett tõle. De hozzon már tejet, kenyeret meg mindent a boltból meg adjon kölcsön számlákra... Közben pedig a fia és én a belünket kidolgoztuk a költözésért. Mégis sikerült lebeszélnie róla, az utolsó pillanatban, amikor már a sulim is megvolt. Ezért kellett koliba mennem. Facebook-on írogatott nekem meg anyámékat is zaklatta, hogy szálljak le a fiáról, tönkreteszem a családjukat és miattam lesz hajléktalan a gyereke mert ki fogom semmizni és otthagyom. Szerintem nagyon magából indult ki :D Tükörképét vetítette ki rám. Akkor lett teljesen elegem, amikor már a saját családom is megkérdõjelezett, hogy biztos nem ok nélkül utálnak engem ennyire a párom szülei. Itt mindent elmondtam a páromnak, amit ezzel kapcsolatban éreztem, nagyon összevesztünk és amikor közöltem vele, hogy az anyja engem hord el minden számító r****cnak, miközben pasiról pasira ugrál de még a férje házában él és egy forintot nem ad haza, még engem szidott meg, hogy hogy beszélhetek így az anyjáról. Ekkor befejeztem, vettem egy nagy levegõt és egy szájfelrepesztõ pofon kíséretében szakítottam vele, még az ajándékba kapott gyūrūt is hozzávágtam. Nagyon sokáig puncsolt nekem utána, átgondolta a dolgokat és otthagyta az anyját, kivett egy lakást és a lábára állt. Nemsokára hozzá költöztem és most a fõvárosban lakunk már egy ideje, elkezdhetem a sulit és építhetünk egy közös életet. Azóta sem tartjuk a kapcsolatot anyósékkal, csak a mamájáékkal, de anyós se kereste egyszer sem, csak pletykákat hallani arról, hogy a mai napig mi vagyunk a szemetek, legalábbis én igen, a fia meg hülye. :D
2018. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez jó hát pletykált és elérte a célját ,egyébk3nt az unokája vagyok !:/
2018. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is a terhesség megszakítást szorgalmazta, pedig több, mint három éves kapcsolatunk volt akkor a fiával. Valójában az etnikai különbség volt a baja velem, bár nem mondta ki, de nyilvánvaló volt.

Különben hogy jönnek ahhoz egyesek, akik szintén édesanyák, hogy kvázi egy idegen nőnek megmondják, hogy vetesse el a gyerekét! Mit gondolnak, majd az ő szavukra ez meg is történik? Komolyan mondom nem hiszem el, hogy van bőr a pof@jukon ezt kijelenteni, mire fel? Milyen jogon?

2018. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért utál engem, mert a fiának egy csinosabb és nőiesebb csajt képzelt el. (Én is próbálok az lenni amennyire lehet)

Plusz többször mondta is a barátomnak h hajítson ki engem s keressen egy olyan csajt amit fentebb most leírtam, meg minek megyek oda hozzájuk s nem hotel a házuk stb. (Holott hétköznap otthon vagyok mert suliba járok még és messze is lakunk egymástól sajnos a fiúval) Hétvégén tolom oda max a pofim akkkor is csak kb péntek-vasárnap közt s akkor is foglalkozok vele.

2019. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok, annyi maradt ki h szerinte a fiával a pénz miatt vagyok együtt (ami egy ordas nagy baromság mert nem érdekel h a barátom mennyit keres a melójával)

Erre csak annyit tudok mondani h mindenki magából indul ki....

2019. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!