Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A páromnak, csak az édesapja...

A páromnak, csak az édesapja él. Amikor közeledik egy ünnep, az apja sosem hív minket. A párom azt mondja, az apjától ne várjam, hogy hívjon, de mindig mehetünk hozzá. Az én szüleim mindig kedvesen hívtak. Annyit sem mond, hogy Mikor jöttök?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet egy szülőnek hívnia a gyerekét és annak párját, ő miért nem tudja kimutatni, hogy szeretne velünk találkozni? Miért tartja magát makacsul, és miért nem közeledik ő? Miért mindig nekünk kellene közelednünk? A párom sem erőlteti a látogatásokat. A fiamat én mindig szoktam hívni, én nem hordom fenn az orromat. Örültem volna, ha újra szerető család vesz körül, akikhez mehetünk, mert sajnos az én szüleim már nem élnek. De így csak magunkban vagyunk meg a fiamékkal. Én nem akarom odatolni magunkat.

#érdeklődés #hívás #nem mutatja ki az érzéseit
2018. dec. 25. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagytok ti összenőve. Miért kéne mindig mindenhová együtt menni?
2018. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

TE miért várod el egy 79 éves férfitől, hogy családi vendégséget csapjon?

Nem úgy illene, hogy TI hívtok meg egy idős, magányos szülőt?

2018. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!