Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogos volt anyósom haragja?

Jogos volt anyósom haragja?

Figyelt kérdés
Lányom 8-ik szülinapját a családdal megünnepeltük. Ott volt az összes unokatesó. Lányom szerette volna megünnepelni az osztálytársaival is akkikkel jóba van ezért 7 lánynak mozidélutánt rendeztünk nálunk. Anyósom megtudta és megsértödött rám hogy hogy nem hívtam meg öt és a lány unikatesót.. eszembe se jutott mert a családdal már megünnepeltük és a lányom csak az osztálytársait akarta mozizni. Most anyósom haragszik rám. Nem is nekem mondta hogy mit érez pedig tegnap náluk vacsoráztunk, csak nem szólt hozzám egész este... a férjemnek mondta el mi van...Mit csináljak?
2019. jan. 28. 09:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Az a legjobb ajándék a világon, ha az anyós nem szól hozzád.
2019. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Anyós vagyok és nem volt jogos!
2019. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem kell csinálnod. Nem az ő szülinapja és nem is a tiéd. A férjed mamakedvence? Neki kell rendezni a szitut.
2019. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Karena26 ***** válasza:
96%
Mi keresnivalója lenne a nagymamának egy mozizós gyerekzsúron?!? Maxa konyhában sütni-főzni a kicsiknek, besegítve anyukának...
2019. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
anyósnak semmi köze ehhez
2019. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy jogos,az unokatesó lerendezhette a családi szülinapon,semmi keresnivalója a barátnős bulin.
2019. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%

Természetesen nem jogos.

A családdal megvolt az ünneplés, majd egy másik társasággal (akik közül nyilván senki sem ismeri sem az anyósodat sem az unokatesót) egy másik alkalommal ünnepeltek. Ott semmi keresnivalója nincs azoknak, akik egyszer már ünnepeltek vele.

Férjed mit szólt az anyjának, mikor ő ezt elmondta neki?

Elmondjam (mint férj), hogy mit KELLETT VOLNA tennie a férjednek?

Helyreraknia az anyját, hogy az rájöjjön, mekkora ostobaságot beszélt. Előtted meg nem kellett volna megemlítenie. Egy konfliktussal kevesebb lenne.

Mit csinálj?

Mondd meg a férjednek, amit én, és mások is írtunk a helyzetről. És tedd hozzá, hogyha egyik irányban postás volt, akkor legyen másik irányban is: mondja el mindezeket az anyjának. Vagy te mondod el az anyósodnak legközelebb, de garantálod, hogy igencsak keresetlen stílusban.


Nem is értem, anyósod mit akart. Még egyszer jóllakni a főztödből, süteményedből??? :DDD

2019. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!