Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogyan bekitenetek meg a...

Ti hogyan bekitenetek meg a pártokat és edesapatokat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Vazolom a helyzetet..

8honapja vagyunk együtt a párommal, 2honap után osszekoltoztunk és mostmar kezd nagyon gázos lenni a helyzet. A párom játszik (számítógépen), apukám pedig minden nap elmegy 1sorre és felesre, ez van, hogy ritkán több.

Páromat zavarja az, hogy Apa "iszik", Apát zavarja az, hogy a párom játszik és nem lehet vele beszélni és nem hall (füles mindig a fülében).

Teljesen a két tűz között állok, mindkét oldalról én kapom azt, hogy változnia kéne a másik félnek, és mindkettőjüknek van igaza és nem is. Tegnap rendesen osszevesztek, azt mondta párom, higy megvarja míg befejezem a sulit és utána van velem, vagy nélkülem, de elkoltozik.

De viszont semmi biztos pontunk nincs ilyen téren, max.az ő anyukája.. De én ha már költözöm külön szeretnék, ahhoz pedig még várnom kell, hogy megszerezhessem álmaim szakmáját.

Ti mit tennétek?



2019. febr. 18. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Apád helyében kivágnám a pasidat az ajtón.
2019. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonymousreview60 ***** válasza:
17%

A vázolt alkoholfogyasztás káros. A játék nem az, ha nem megy a munka vagy a párkapcsolat rovására.

A párod felteszem nem mindig játszik. Nekem sincs füles a fejemen olvasáskor, de olyankor ne zavarjanak. Ha zenét hallgatok, dettó.

Ez eddig 2-0 a párod javára. Emellett a beszélgetésekre való a vacsoraidő, pl.

Egyeztess le köztük olyan időket, amikor beszélgetni tudnak és akarnak, mindketten.

A lakhatás az meg ugye apádnál vagy a párod anyjánál vagy - akár később visszafizetendően - szülői segítséggel külön is lehetséges.

A párod dolgozik? Te mennyit tudsz diákmunkázni?

2019. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a párodnak semmi köze ahhoz, hogy apád iszik (amíg nem viselkedik vele, vagy veled agresszívan az ital miatt). Apádnak meg ahhoz nincs köze, hogy a párod játszik (amíg nem neki kell őt eltartania)

Ezt kellene mindkettőjüknek megérteni.

2019. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

A pasid repülne, mert ha már annyira jó vágyok, hogy nálam lakjon, akkor tiszteljen meg azzal, hogy szóba áll velem. Az alkoholizálást nem támogatom, de az apád dolga, a párodnak köze nincs hozzá.

Mellesleg a jatekfuggoseg is függőség, pont ugyanolyan káros mint az alkoholizmus, dohányzás, stb csak ez mentálisan és nem testileg

2019. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs pénz ne játtsz felnőttett,sose költöztem volna oda meg miből él a pasi,apád piás a pasid függő,tök jó lesz,csöbörből vödörbe fogsz menni..
2019. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A párom is dolgozik és édesapám is, illetve anya, és én is suli mellett.

Apát az zavarja a legjobban, hogy nem hall ilyenkor.. De ugyanakkor pl.cigizeskor sem szólnak egymáshoz egy szót sem kb.

2019. febr. 18. 18:55
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Először is nem engedtem volna, hogy 2 hónapnyi együttjárás után becuccoljon a palid. Neki az ég adta világon semmi köze nincsa hhoz, hogy Apád a SAJÁT házában mit csinál. Egy pohár sörtől és egy felestől még én sem rúgok be, igy felteszem Apud sem tajtrészegen állit haza. Szerintem ő társasági ember és inkább azért jár el, hogy kicsit beszélgessen, társalogjon másokkal,- ha már a párodnál süket fülekre talál.

Most nem arra akarok célozni, hogy a párodnak mindent el kell viselnie, de számomra mégis ő a nem szimpatikus ebben a történetben...

2019. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

"Páromat zavarja az, hogy Apa "iszik" "


És ki kötelezi arra, hogy ott lakjon?

2019. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk én ha a te helyedben lennék, tuti elküldém a barátomat a jó büdös francba! Más házában nem ő fogja megmondani, mi hogy legyen, és játszom akkor, mikor apukád nem beszél hozzá. Elég nagy bunkóság nem reagálni más szavaira. Ha most ennyire nem figyel apukádra, mi lesz később? Ott alszik ott eszik ott jár WC-re, aztán még ő bunkózik? Apukád helyében kivágnám, mint macskát sz@rni. Aztán ha te még őt védenéd, rád is rád adnám a nagykabátot.

De hogy mit tennék? Hát először is magyarázd el a barátodnak, hogy vagy megtanulja tisztelni a családod minden tagját, vagy kívül tágasabb.

2019. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Az édesapámtól bocsánatot kérnék a pasim nevében is, a pasit pedig elzavarnám és szakítanék vele.
2019. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!