Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogyan bekitenetek meg a...

Ti hogyan bekitenetek meg a pártokat és edesapatokat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Vazolom a helyzetet..

8honapja vagyunk együtt a párommal, 2honap után osszekoltoztunk és mostmar kezd nagyon gázos lenni a helyzet. A párom játszik (számítógépen), apukám pedig minden nap elmegy 1sorre és felesre, ez van, hogy ritkán több.

Páromat zavarja az, hogy Apa "iszik", Apát zavarja az, hogy a párom játszik és nem lehet vele beszélni és nem hall (füles mindig a fülében).

Teljesen a két tűz között állok, mindkét oldalról én kapom azt, hogy változnia kéne a másik félnek, és mindkettőjüknek van igaza és nem is. Tegnap rendesen osszevesztek, azt mondta párom, higy megvarja míg befejezem a sulit és utána van velem, vagy nélkülem, de elkoltozik.

De viszont semmi biztos pontunk nincs ilyen téren, max.az ő anyukája.. De én ha már költözöm külön szeretnék, ahhoz pedig még várnom kell, hogy megszerezhessem álmaim szakmáját.

Ti mit tennétek?



2019. febr. 18. 17:20
1 2
 11/16 kovpet ***** válasza:
87%

"2honap után osszekoltoztunk"


A kulcs az, hogy hova költöztetek? Mert ha a szüleid házába, akkor kicsit furcsa, hogy a "párod", aki tulajdonképp vendég ott, meg akarja mondani a tulajdonosnak, hogy mit tehet és mit nem.

2019. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%

Attól még zavarhatja, hogy iszik.


Én apám is sokszor iszik és egyszer amikor haza mentünk nemrég látogatóba, este 10 után csont beb.szva jött haza. Ez volt a nagy ünnepi fogadtatásunk. Tudta, hogy megyünk mégis elment. Utána nem mert elmenni következő alkalomkor mikor mentünk haza, mert tudta hogy megvan erről a véleményem, hogy fontosabb a pia mint én. S amikor otthon laktam ketten vele, akkor is elment örökké a kocsmába, haza jött berúgva nem egyszer, aztán veszekedtünk, mert minden bánatát a fejemre olvassa ha nagyon benyom amiről én nem tehetek, hogy úgy alakult. Nemhogy odaköltöztessek bárkit, én ez elől már menekülök. Nem akarom látni ahogy leépül. Nem tudok hatni rá semmivel. Nem ismeri el, hogy gondja van már az alkohollal - régóta. A férjem az ellenkezője. Neki humoros apámat berúgva látni, kivéve amikor begurulok és összeveszek a végén mindkettővel. Ők meg nagyon jól kijönnek, beszélgetnek meg együtt isznak nagyon ritkán. -.- Adok olyankor mindkettőnek fejmosást... Férjem meg nem érzi át ezt a súlyos problémát. Persze, nem az ő anyja apja van előtte benyomva...

Na mindegy.


Én szerintem, ha olyan szinten vagytok már a kapcsolatban, külön kell menni mert ha nem iszik senki sem meg minden happy, akkor sem happy minden. Egyet mondok: sosem fognak felnőttnek kezelni otthon. Nem lesz szavad, nem rendezkedhetsz... stb. Egyik szülőnél sem! Én laktam anyósékkal, anyós meg nem tudott leszakadni a fiáról. Én is 2 év után azt mondtam elegem van ott mindenből, mindenkiből, ha egyedül is de én menten! Úgyhogy eljöttünk. A férjem kedvére laktunk ott azt az időt, de nincs az a szeretet ami miatt majd az ember elvisel mindent. Amikor úgy mentem haza, hogy soha nem haza mentem, mert nem tudtam kimondani rá hogy otthon. Sosem éreztem jól ott magam egy kósza percig sem!


Teljesen megértem a párod. Megpróbálta a dolgot, de nem jött be. Ezt neked is el kell fogadnod. Apád is olyan amilyen. Ő sem fog változni és csak a párod mehet el onnan nyilván.

2019. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megprobalunk meg egy bekitest tenni, hátha sikerül és menthető lesz..

Mindkettőjükhoz nagyon ragaszkodom, apjához azért mert az apám és mindig is a mindenem volt, illetve tudom hogy mennyit jelentek neki és hányszor tiportam már a lelkébe és kergettem a sírásba.

A párom meg szintén fontos..

De 1.mint írtam, meg a tanulmányaimat szeretném befejezni

2. Nincs meg biztos alapunk és jövőnk

3. Ha én innen elkoltozok akkor én már másik városba akarnék (és az nem az ő faluja vagy nevezzük bárminek)

Úgyhogy igen.. Nehéz. Hiába ér sokat a szavam, és van általában úgy mindig minden, ahogy akarom.. A párom nagyon nem akar nyitni felé.

2019. febr. 19. 16:50
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Én is apád pártján állok, az okokat már leírták előttem.

A "pároddal" meg azt csinálsz amit akarsz, egy utolsó suttyó de erre csak akkor fogsz rájönni, ha tényleg különköltöztök.

Egy valamitől óva intelek, hogy 5-6 éven belül (ha egyáltalán még együtt lesztek addig) gyereket ne kalapálj össze vele!

2019. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Apád helyében én is innék!

És nem csak egy sört meg egy felest, ha az agyondédelgetett lányomnak csak egy ilyen jutott volna és ezt még a saját házamban kell elnézegetnem.

2019. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Párod még egy nagyra nőtt gyerek, neki nem való sem együtt élés, sem családtervezés. Majd ráfogsz jönni, mikor Te oldasz meg mindet, a házicselédje leszel, stb.
2019. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!