Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Újra képben az anyós?

Újra képben az anyós?

Figyelt kérdés

2 éve hosszas huzavona , veszekedés után megszüntettük az anyossal a kapcsolatot, nagyon jól helyre jött a kapcsolatunk ami előtte nm volt az igazi miatta. Ez hosszú sztori, de végülis úgy alakult, hogy üzent a páromnak,hogy szeretné felköszönteni a születésnapján. Eközben megszületett egyébként a 2.lanyunk, nem is érdekelték eddig az unokái, se a fia.

Ezt a döntést a férjemet bizom, hogy újra enged e neki, és elhivja ... Viszont tanácsot szeretnék kérni ...hogy viselkedjek? Anno nagyon megbántott és mindenkinek elhordott mindennek, a ferjemmmel szét akart minket választani minden áron. Én nem felejtem, de a férjem nagyon jó szívű, úgy látom hajlik afelé,hogy adjon még egy esélyt. Én kapcsibol elutasitanám a helyében a sok szar keverés után... Nem fogom rá beszélni, de ez nekem nagy kihívás,hogy hogyan is reagáljam le ezt a helyzetet.


2019. márc. 4. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Már csak idő kérdése és anyut fogja választani..
2019. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%

Mindenképp beszéld meg ezeket az érzéseidet a férjeddel.


Amúgy meg ha jön a banya, légy vele totál neutrális, amennyire csak lehet. Nem kell neki jópofizni, de éreztetni se kell vele, hogy jobb lenne, ha eltakarodna.

2019. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
A férjed látogassa meg, és ott simán megköszöntheti. Nem kell ennél nagyobb hűhót csapni.
2019. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
A nagyszüleim a szomszédban laktak, mikor gyerek voltam. Az anyám szintén össze volt veszve a nagyimmal(egyértelműen ő volt a hibás, mert a többi menyével is eljátszotta ezt később). Nálunk az volt a megállapodás, hogy egyikük sem teszi be a lábát a másik portájára. Ebben az esetben ez volt a legjobb megoldás sajnos. A helyedben én nem támogatnám ezt az ötletet. Sose lesztek már jóba és ha mindketten megemberelitek is magatokat egy kínos színjáték lesz csak a találkozó.
2019. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Én nem beszéltem apámmal 10 évig. Közben elvitte egy szívroham, és nincs nap, hogy ne bánnám, hogy kizártam őt, pedig akkor és ott az volt a jó döntés, és 100% az én döntésem volt.

Nézd onnan, hogy ha ne adja az ég, történik az anyjával valami, akkor, ha miattad nem beszélt vele X éve, a férjed kire fog haragudni? Magára, vagy rád? Mert a helyzetre haragudni fog, ezt garantálom.


A mi környezetünkben, ahol ilyen probléma van,a megoldás mindenütt az, hogy a férj megy az anyjához, ahol kíváncsi a nagyszülő az unokára, ott viszi az unokát is, de a feleség és az anyós nem találkozik. Anyós sosem teszi be a lábát a fia és annak felesége otthonába, ahogy a feleség sem megy az anyós közelébe.

2019. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, annyiban maradtunk a férjemmel, hogy eljöhet, meglátjuk változott e a dolog az évek során. Lesz e képe bocsánatot kérni. Egy rossz nézés megjegyzés, és mehet az útjára. Utolsó kommentelő, én nem engednem ,hogy nélkülem találkozzon a gyerekeinkkel, még anno pont meghallottuk ahogy azt mondta a nagyobbik lányunknak, hogy én vagyok a mamád nem az a boszorkány! :) Csak ilyen kedves . Sok jót nem fűzök ehez a dologhoz attól tartok újabb csalódás lesz a férjemnek.
2019. márc. 5. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!