Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha a fületek...

Mit szólnátok, ha a fületek hallatára anyós ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Van egy gyereknevelési kérdés (direkt nem írom ki konkrétan mi, mert nem ez a fókusz), amiről azt mondjátok az anyósnak, hogy nem szeretnétek a gyerekkel azt csinálni. Erre ő a gyerekhez gügyögve, de a jelenlétetekben azt mondja: “Ha nem lesznek itt úgyis azt csinálom... nem tilthatják meg”. Férjemmel csak összenéztünk, ő is furcsállta.
2019. febr. 21. 00:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Így értelme sincs a kérdésednek, mert nem lehet eldönteni mi a vita tárgya. Így akár mondhatom azt, hogy az anyósnak van igaza, mert lehet ti szülők valami ostobaság miatt kizártok valamit a gyerek életéből.
2019. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Határozottan közöltem volna vele ott helyben, hogy ezt nem szeretném. Amennyiben makacsul ragaszkodna a módszeréhez, akkor gondoskodnék, hogy ne nagyon legyen kettesben a gyerekemmel.
2019. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Én ilyen helyzetben simán "elgügyögtem" anno a gyereknek,hogy ráseb@sszál,nem fogunk úgyse nagyanyádra hagyni,attól azért több eszünk van

Hetekig nem beszéltünk,de szerintem ennyi belefért😉

2019. febr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Nos mivel egy anonim oldalra sem vagy hajlandó kiírni az egész konfliktus alapját, így nyilván te is tudod, hogy anyósnak igaza van és a többség vele értene egyet. Szóval talán gondold át.
2019. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
A konfliktus alapja az,hogy anyós a szülők kifejezett kérése ellenére is azt csinál amit akar...lényegtelen hogy egy csokiról,szekercéről vagy gránátról volt szó
2019. febr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem azért nem írtam ki, mert tudom, hogy anyósnak van igaza, hanem, mert ez egy szubjektív dolog és “féltem”, hogy a válaszolók ezzel foglalkoznának ahelyett, ami az igazi kérdés. Egyébként a cumiadásról volt szó. A kislányom egyértelműen elutasítja, de anyósom szerint kell az, hogy megnyugodjon és ha nála lesz majd vesz neki cumit, hogy ne sírjon.
2019. febr. 21. 01:10
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy, hogy miről van szó. Ez a szülői tekintély aláásása és nagyon rossz hátassal lesz a gyerekre. Anno én egy darabig egyedülálló anyaként együtt éltem az anyámmal és neki volt ez a szokása. Én mondtam valamit, tudom is én, ma nem megyünk a játszótérre, mert rossz az idő, akkor "jaj aranyom, a mama majd kivisz, anyának csak nincs kedve". Nem kaphatsz csokit, mert mindjárt vacsora-"gyere aranyom a mama majd ad neked", stb.
2019. febr. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
Igazatok van! Ne hagyd vele a babát míg ezen a véleményen van az anyós. Amúgy ha a kicsi nem akar cumizni a mama fejen is állhat a kicsinek úgy sem kell a cumi! Az én fiaim is az első pár hétben bekapták a cumit,de utána szinte öklendeztek tőle, így senki sem nyomta a szájukba nem erőszakoskodott. Anyósra figyeljetek oda mert az a tipus aki nem fogja betartani a ti kéréseteket a babával kapcsolatban....
2019. febr. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
15%
Mit keres cumi a lakásban, ha ti ellenzitek?
2019. febr. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk az úgyis itt alszol nyáron ha engedi anyád ha nem volt. Hozzáteszem nem csak ezért( 10 perc játszótéren állás után leült mert ő fáradt pedig mi játszottunk a gyerekkel, 2 percre felveszi és teszi is le nem tudja tartani, olyan izületes az ujja hogy nem pelenkázta még soha és a 2 évesnél még elég kizáró okok h ott aludjon) de ezért is nem fog anyósnál aludni a gyerek ha tetszik neki ha nem a lényeg h egy véleményen legyetek az apjával. Amugy én is csak lestem hogy mivan?!?!?! Így legalább szembesültél vele te is én is h ods kell figyelni mert próbálja majd fúrni a te szavad akkor is ha nagyobb lesz a gyerek és érti már mi folyik majd körülötte.
2019. febr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!