Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez milyen dolog?

Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
Mentünk koszonteni a fiukkal anyóst nőnapra. Tudtak, h megyünk. Aposom csak a lanyanak es a felesegenek adott viragot. Nagyon megalazo es kellemetlen volt.
2019. márc. 9. 19:44
1 2 3
 11/22 Duenna ***** válasza:
51%
10-es! Ha a magad kapcsolatáról beszélsz, akkor tegyél ellene! Lépj ki belőle! Egyszerű!
2019. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%

Én arrol beszélek amit látni lehet mindenhol..

40N

2019. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
Pár éve én is így jártam. Mentünk anyósékhoz nőnapot köszönteni, apósom a lányát, és a lányunokáit felköszöntötte, engem nem. Nekem is rosszul esett, de van szám, és én rákérdeztem, hogy engem miért nem köszöntött fel. Talán nem vagyok nő? vagy annyira utál, hogy egy virágot sem érdemlek? Anyósom és apósom is csak hebegett. Én nem is maradtam tovább. Felálltam, kedvesen mondtam, hogy én olyan helyre nem megyek ahol utálnak. Szépen el is jöttem. Férjem maradt de csak azért, mert megakarta kérdezni miért voltak ilyen bunkók..Neki megmondták, hogy nem kedvelnek mert nem vagyok vidéki. Férjem közölte velük, hogy akkor nem sok közös programunk lesz. Nos én azóta sem voltam náluk, és jobb is így.. Nincs aggódás, nincs sértődés, és nem kell eltűrnöm semmit.
2019. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
13-as is jól beszél, öntsetek neki!
2019. márc. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

Bunkó az apósod!

Sajnálom, hogy ilyen a viszony! Vagyis feltételezem, hogy túl jó nem lehet.

Legyél olyan mint ők veled!


Nekem sem jó, csak nekem anyósékkal.

Én már leplezetlenül nem kedvelem őket a rengeteg sértés miatt. De csak egyre jobban csináljak amióta a fia ugye elvett feleségül. Képzelheted minden fóton azt a szomorú, ultra bánatos fejet vágta miközben a "kis"fia kezét szorongatta.

Na mindegy.


Engem legutóbb úgy fogadtak vendégül, hogy "szolgáld ki magad! Én nem szolgállak ki téged! (Szóval vegyek magamnak tányért, vegyem ki a hűtőből oszt szolgáljam ki magam.) Mondta a nagymami. Jött anyós aki szintén: szedjél magadnak. Férjem jött be később (mert ugye nem volt bent amikor nekem mondták), mondja neki anyósom: egyél! Szedtem neked levest! (Meg is melegítette.)

Csak lestem. Na mondom jöttök ti még ide! Kedden pont. Semmit nem teszek eléjük.

Ma is ott voltunk egy dolog miatt, érdekes ma megkínáltak a férjem előtt! Persze én semmit nem fogadtam el. Nem is néztem rájuk kb.


Ja névnapomra nem kapok már semmit. Hozzám nem jöttek köszönteni már 2 éve sem. Erre kedden jönnek ilyen célból persze nem hozzám... Férjemhez bejönnek, az nem teher. De miattam hát azt hogy képzelem. Kaptam egy rövid boldog névnapot smst oszt csá. Én meg mindig mentem anyóst köszöngetni. De befejeztem.


Én is bunkóskodni fogok. Szemmel láthatóan amúgy az a céljuk, hogy kihozzanak a sodrómból... hogy tudjam hol a helyem! Ők a férjem előtt meg a tökéletes szülők. Előtte sosem csinálnak ilyet. Előtte még engem is simogat hogy jaj egyél! Meg hogy van a nagyanyám azt megkérdezi pl., de hogy én hogy vagyok! Vagy melóban mi van? Ilyeneket soha. Sosem dicsérnek meg ha szépen fel vagyok pl. öltözve. Nem szólnak semmit arra, hogy befestettem a hajam. Sosem tudtam olyat csinálni ami jó volt. Amikor vittem jó szándékból nekik pogácsát ha már mentem hozzájuk akkoriban még amíg külön laktunk, egyet sem ettek belőle.

Végülis belegondolva férjem is láthatná, hogy keresztbe szarnak a névnapos dologgal is pl., de hát őt is kiskora óta akkora lelkiterrorban tartja, hogy nemcsodálom, ha nem mer szólni, bele égett a férjembe, hogy anyukát sajnálni kell mert életképtelen konkrétan, az örök mártír aki annyit dolgozik majd belerokkan mégsincs soha pénze se, persze a legdrágább cuccokat veszi meg érdekes mód... Mikor nekem sír anyós, hogy jaj, hát ő az utolsó a fiánál, ha segíteni kell. Azért, mert van élete és nem ugrik hiphop neki. Felvilágosítottam már, hogy én nekem jár az első hely már, bocsika.

Áááá...

2019. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

En nem irtam h rossz a kapcsolatunk/nem is gondoltam úgy. Én mindig tisztelettudo vagyok vele, főzök ra ha anyós dolgozik. Alap h neki is viszek egy tanyerral. Megosztunk velük mindent, persze vannak nezetbeli különbségek, de meg tudtuk beszélni kulturaltan. Azt hittem. Valószínűleg benne van sertettseg felém, mert nem azt az eletet valasztjuk amit éppen kigondolt(nem abban a varosban veszunk házat ahol o gondolta, nem Budapesten,szerinte nekem egyszerű almaim vannak) Úgy konkretan gondolom, h a fianak nem ilyen nőt képzelt.Hanem a rozsaszin idillt. Nekem pedig nincsenek szuleim, mindenert magam kuzdottem meg, van sajat lakasom, kocsim. Túl felvilagosult vagyok es nyomorusagos a múltam számára. Nem az akivel villogni lehet. Bennem viszont nincs sertettseg. Sajnalom h igy gondolja. A muktat megvaltoztatni viszont nem tudom. En buszke vagyok arra amit sikerult elernem es ezt nem veheti el tőlem senki a véleményével.

Nem idealizalom a nőnapot. Egyszerűen ott voltunk, tudott rola h megyünk. Epp emiatt megalazo volt, h nekem nem adott semmit. De mostmar tudom, h számára még Nő sem vagyok.

2019. márc. 10. 08:23
 17/22 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen jogos az, hogy rosszul esett. Mi nem ünnepeljük a nőnapot, nem várok el semmilyen köszöntést, de ha egy családi összejövetelen rajtam kívül minden nőt köszöntenének, akkor azért megmondom őszintén, én is kellemetlenül érezném magam.

Mondtál valamit, vagy szó nélkül hagytad és úgy tettél, mintha mi sem történt volna?

2019. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%

Exapós a négy hónapos lányunkat felköszöntötte, engem nem.

Engedd el...

2019. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szo nélkül hagytam, mert sokkot kaptam. Baromi kellemetlenül ereztem magam. Probaltam ugy tenni, mintha meg sem tortent volna. Helyette is szegyelltem magam. Nem maradtunk sokaig viszont ezek utan. Ferjem ugy gondolja kár is felelossegre vonni, ugyanis, ha nem jott neki magatol akkor kieroszakolni nem lehet.
2019. márc. 10. 08:59
 20/22 A kérdező kommentje:
Jo, mondjuk kit varok. A fia 30.szulinapjan felkoszontotte a feleseget a fiat nem....
2019. márc. 10. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!