Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Màsnak is van kéregetös anyósa?

Màsnak is van kéregetös anyósa?

Figyelt kérdés

Anyòsom àllandoan mindent akar...

Lecseréltük a kertu bútort az neki kell...(nem adtam oda eladtuk)

Van a kellerben 3 szönyegem mar,mar nem passzol a szinvilaga

ezért van lennt.Pàr év mulva veszünk egy hàzat és szerintem jol fog jönni egy ideig ha lesz mit lerakni es nem kell venni mindenhova.

Mindig eszrevesz mindent...

Renovaltak a lakasunkat,a nappaliba uj butorokat veszünk.

Tegnap is azzal jött ha a virag polc nem kell

ö igenyt tart rà...

Nem is tudja hova rakni de allandoan kunyermal

es nem ocska butorokrol van szo.

Mar olyan mérges vagyok rá.

Màsnak is van ilyen anyòsa?hogy birja?🙂


2019. márc. 11. 09:13
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

En is sok mindenen valtoztatni fogok!

Mikor elmegyünk hozzajuk mindig vittem egy plusz cipöt

amiben a hegyre tudtam menni vagy ha sar volt ne az utcai cipöm kelljen mosogatni.

Volt 3 sport cipöm amit nem nagyon hordtam.Talan 2-3 szor voltak a labamon.Elvittem mondom nekem is jo lesz meg az anyos is beletud bujni.

Mentünk tavaly oktoberben segiteni a hegyre gesztenyet szedni

kerestem a cipöket,elosztogatta bakki.

Adott a testverenek meg az utcaban 1 nönek adta a masik 2 öt

Megmondtam neki többet nem fogok semmit sem vinni.Befejeztem vele.

Tavaly elkert egy biciklit h jaj de jo lesz munkaba.

Szerintetek holvan???Mar nem nala!!

Eszmeletlen pofatlan.

Ha valamit elkerek valakitöl es ha nincs ra szüksegem altalaban ti is megkerditek az eredeti gazdat mi legyen vele nem?

Ö soha semmit,ez idegesit benne.

2019. ápr. 3. 11:49
 42/43 anonim ***** válasza:
23%

Az én anyósom pénzt kéregetett... De amikor külön költöztünk akkor végképp nem adtam neki 2 forintot sem.



Akkor ezt figyeld mit tálal ki a drága anyósom!

Van nekünk egy lámpánk ami nekem nem kell. Lakást vettünk, régi csillár, nekem nem tetszik. Anyósom mondja hú ez neki kell! Majd akkor ha mi ezt odaadjuk, visszaadja azt a lámpát amit mi tettünk fel náluk amikor laktunk csak ott hagytuk mert nem vagyok köcsög... De figyeled? Visszakapom a lámpámat a lámpámé! A sztoriban amugy az még a lényeg, hogy nekünk semmibe nem segítettek amig ott laktunk, kifestettünk saját pénzen plusz lámpa minden ott maradt! A szintén dolgozó felnőtt otthon élő másik gyerekének pedig teljeskörűen felújították a szobát! Lámpa, festés, szekrény! Mindent kifizettek neki! És akkor én visszakapom a lámpámat a saját lámpámé! Na ez a ganaj dolog! Hogy az egyik gyereke seggét kinyalta magyarán, a férjem meg mindent fizessen ki mert úgyis ott vagyok én is a pénzemmel.


Meg a legújabb dolog:

Rettenetesen irigyek a dolgainkra mostanában! Mondtuk, hogy veszünk hűtőt mert nincs. Nagyot, szürkét. Vettünk is. Hát mit ad isten mit mond? Jaj nekik is kéne egy új mert ami van az nem jó. Ráadásul a lánya szürkét akar, de ő szerinte az szar ő olyat nem vesz! Mondtam neki, hát nekem pedig szürke lesz mert szerintem jól néz ki. Na kíváncsi leszek milyet "sikerül" majd venni!

Amikor diétáztam, lefogytam 15 kilot 4 hónap alatt, mi volt? Ők is fogytak, milyen jó! Jaaaj de annyira nem akarnak soványak lenni mint én mert az nem szép! Meg anyósom büszkén meséli milyen egyszerűen fogy! Meg hogy csokival meg stb! Persze! Nem eszik. Az a titka, mert enni nem láttam akkor sem amikor ott laktunk. Volt ő már 10 kiloval több, csak akkor az idegben fogyott el.

Na meg tűzhely... vett drágán tűzhelyet. Azt a szart amit leselejteztek nekünk ajánlgatták egy ideig, ha netán olyan helyre megyünk lakni ahol nincs. Mondom nem kell a leselejtezett dolgaik! Pláne ahogy viselkedtek velem, tiszta megalázó lenne elfogadni is. Inkább kimegyek rakok tüzet akárhol főzni... Na de már most ugye hogy van hova, vehetek magamnak. Na mit ad isten, a 140 ezres gáztűzhelye nem jó neki, mert rájött hogy a szürkét nem tudja jól takarítani. Én mutattam neki azt amit én akarok. Szürkére van festve, nem inox. De pont illik az elképzelésembe a konyhába. Na hát lehet azt nem vesznek mert ugye pénz az sosincs - állításuk szerint -, de nagyon mondja anyós, hogy ő ezt le akarja cserélni. Persze amit mutattam, azt is leszólta természetesen. Mert tudni illik, ami nekem tetszik, de mindig leszólják! Anyósom: nekem ez nem tetszik... Érdekes... de minden kell nekik is uj amiből nekünk új lett.

Meg jött ide lakás nézőbe aztán már mondta hogy így meg úgy csinálná! Jaj meg az ajtót sem venné ki... Én meg mondom úgy csinálom, ahogy én akarom.



Nem vagy köteles nekik adni ingyen! Ha nem is vagytok jó viszonyban, pláne. Igenis pénz a pénz. Sok kicsi sokra megy.

Vagy add nekik úgy ami olyan, ilyen szöveggel mint ahogy anyósom adott nekem pár dolgot:

Neked adom, ha nem kell kidobom!

2019. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Semmi nincs ingyen. Ha kell neki akkor kiértékelem a terméket és elviheti PÉNZÉRT cserébe. Nincs ingyen. Nincs ingyen. Nincs ingyen.


Ez rögzüljön. Meglátod pénzért semmi nem kell majd neki.


Itt az a helyzet, hogy a ti cuccaitokból másokon segít és gyártja azokat a lehetőségeket, ha megszorul odavágja a másiknak, hogy segíts rajtam én is segítettem. Haha. Ravasz de nem eléggé. Engem ezzel nem tudna megetetni.


Ha ilyen lenne anyósom még a levegőért is pénzt kérnék. De ez csak én vagyok.

2023. márc. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!