Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van köztetek olyan akit az...

Van köztetek olyan akit az anyósa annyira kikészített hogy tönkrement a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mindenféle történetre kívnáncsi vagyok. Hogyan indult, párjuk hogy kezelte stb.

2017. okt. 29. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha kívülálló miatt tönkremegy a kapcsolat, az olyan is volt...
2017. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Az egyik ismerős csajnál az anyja állandóan kikezd a pasijaival.

Állandóan alulöltözik, és félreérthetetlenül és alpárian kezdeményez náluk.

Ráadásul egyfolytában a sliccüket stíröli feltűnően.

A csajszi menekülne, de még van pár éve hátra a suliban. Persze minden kapcsolata tönkre ment eddig.

2017. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Az exemnek anyuci véleménye volt MINDENBEN az első - olyanokba is beleszólt, amihet épp semmi köze nem volt.


Minden KözÖs problémánkat anyjával beszélte meg, velem sosem, stb.

Minden vitában anyja mellé állt - akkor is, mikor az bődületes baromságokat hordott össze.


Ő már megvette a gyűrűt, én viszont kidobtam. Ekkor volt 32 éves (egy féléves kapcsolattal előttem). Eltelt két év és senkije nincs.

2017. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk a családban fúrt meg egy kapcsolatot az anyós. Először csak elérte, hogy költözzenek vissza abba a városba, ahol ő is él, majd szépen módszeresen elkezdte kicsinálni a vejét. Minden alkalmat megragadott, hogy tömje a lánya fejét, lehordja, leszólja stb. stb. 3 év alatt sikerült neki teljesen megmérgezni a kapcsolatukat és most boldog, mert negyvenéven felüli lánya így mindig körülötte van, vele megy nyaralni stb. Tök gáz.
2017. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Volt ám! Állandóan bántott engem, és a szüleimet. Mindent elvárt tőlem, takarítsak, főzzek, mossak...3 műszakban dolgoztam. Éjszaka után hazamentem megfőztem, elmosogattam, kiteregettem, vasaltam ágyneműthúztam kb 1ora volt mire lefekudtem, ő fél 3ra ért haza munkából, gyors csinált egy óriási kupit direkt kiborította a fűszereket, kávét hogy mire az exem hazaért ujra kupi legyen. 3 órakor feljött az emeletre volt mikor a vasalót ejtette el, csak hogy felkeltsen. Mire mentem este vissza dolgozni nekem már nem jutott kaja mert vitt a drága legkedvesebb menyének belőle én meg elmentem éhesen dolgozni. Az exem megkért, hogy talaritsak már mert anyuka beteg! Na akkor fényképeztem magam után mindent amit csináltam, és küldtem neki, de mire hazajött addigra megint a feje tetején állt a ház. Úgy forgatta a lapokat hogy mindig én legyek a rossz, és mikor úgy esett, hogy terhes lettem, (5. héten elvetéltem) be adagolta az exemnek, hogy nem is voltam terhes. Na akkor lett elegem, és szakítottam azonnal.
2017. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!