Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyasvalaki, akit az...

Van itt olyasvalaki, akit az anyósa és az apósa a tenyerén hordoz, imád, istenít?

Figyelt kérdés
Mondjuk például azért, mert elviseli az ő rosszul nevelt, általuk elrontott fiacskájukat vagy kislányukat. Vagy azért, mert a gyermekük titokban saját kapura játszik, de a házastárs nem adja ki, mellette áll és marad.

2018. ápr. 1. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

igen, és mondhatom, annál, ha az após-anyós nem kedvel, már csak az a rosszabb, ha imádnak

nem győzök távolságot tartani

2018. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem mondom, hogy istenít, de mióta egy háztartásban vagyunk sose csinál tarhonyas húst, mert az enyémet jobban szereti :D szoktunk sokt beszélgetni, röhögni, közben azért alakul a házimunka, sütit sütünk stb. Támogat abban hogy tanfolyamra járjak (fizet valamennyit, de 5.-én utalnak először), addig mondta, ha bármire szükségem van, ad rá valót, és nem akarja, hogy visszaadjam.(amúgy nem kérek tőle, az hogy jut egy tányér étel és van fűtés, plusz meg is tudunk fürdeni, épp elég) Én azon vagyok hogy ez így is maradjon. Amikor van pénzünk, 10-20 ezret mindig leadunk.
2018. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Engem, mert (fiú)unokát szültem “nekik”. Én is kedvelem őket, de néha picit túlzásba esnek és ez kellemetlenül
2018. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem istenítenek, de kimondottan jóban vagyok az anyósommal. Pedig 22 éve lakunk együtt. Tettem is érte, de tudom, ez itt akkora bűn, hogy mindjárt kb nullán leszek.
2018. ápr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Engem is szeretnek pedig elváltként két nagy gyerekkel jöttem össze a 8 évvel fiatalabb fiúkkal.Azt hittem nem fog nekik tetszeni.

Mióta meg született babánk, első unokájuk azóta méginkább szeretnek.

2018. ápr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Én már elfogadtam, hogy nem vagyok a szívük csücske. Annak is örülnék már, ha a családi konfliktusban nem én lennék a köcsög mindig, mert én "csak" kívülálló vagyok, mert olyankor jönnek a vérségi kapcsolattal örökké. De úgy, hogy amikor nekem adtak igazat kimondatlanul, akkor is én voltam végül aki pórul járt, mert jött a mégiscsak a gyerekem című szöveg (ugye velem szemben)... A - mégiscsak - szó annyit tesz, hogy azért sem adok igazat neki! Mert ilyenkor látványosan nem vagyok családtag, hogy annyit érdemelnék, hogy felnőtt ember módjára megbeszéljük a problémát (mert én megkértem őket arra, hogy beszéljük meg, de semmi...) . De amikor segítség kell, akkor "jaj majd ő segít!"
2018. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szeretjuk egymast apósékkal, orulok h ilyen csaladba hazasodtam.
2018. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon szeretnek, örülnek hogy a fiúk ilyen nőt talált magának mint én.

Egyszer évekkel ezelőtt még azt is mondták félig viccesen a fiúknak, hogy becsüljön meg, mert ha csinál valami hülyeséget és szakítunk akkor én mehetek az anyósékhoz lakni is akár, ő pedig nem. :)

De az én szüleim is odavannak a férjemért, állandóan csak dícsérik.

Én ennek nagyon örülök.

Mondjuk ehhez az is nagyban hozzájárul, hogy egyik oldalról sem akarnak a szülők az életünkbe beleszólni és egy egészséges földrajzi távolság is van köztünk.

2018. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ó, hogyne. Apósék nem tudják, hogy a drága fiuk egy b.u.z.itól kapta el a nyavalyát, csak annyit tudnak, hogy engem is megfertőzött. (Mivel utána "csak" megcsókolt, és nem feküdt le velem is, így én megúsztam egy szívizom gyulladással, és májkárosodással, nemibetegség nélkül). Elmondhattam volna nekik, amikor kioktattak arról, hogy biztos nem voltam kellően odaadó szerető, és ezért ment más "nőhöz" szerintük, de nem tettem, mert nem akartam nekik ekkora csalódást okozni, és a gyerekeknek sem lenne jó, ha kiderülne ez az apjukról. És hogy mi a hála? Hallottam, amikor após azt mondta anyósnak, hogy nem is biztos, hogy a fiuk volt a ludas (aki maga is felvállalta a megcsalás tényét a szülei előtt, és akinek a farka nemibeteg lett), mert lehet én(!) akasztottam rá a nyavalyát, csak most próbálom az ártatlan fiukra kenni...

Ennyit az anyósokról, apósokról.

2018. ápr. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tarhonyás húsos kommenten szakadok 2 perce 😂 Jó, hogy nem egy mákos tésztával, vagy vajas kenyérrel verted kenterbe :)
2018. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!