Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom! Ki nem állhatom. A...

Anyósom! Ki nem állhatom. A lentiek fényében szerintetek velem van a baj? Ja persze, ezekből a párom semmit nem vesz észre.

Figyelt kérdés

Rövid jellemzése:

- tükör helyett minden esetben a távcsövet használja, szemfülesen kiszúrva a környezetében lévők hiányosságait

-a sütés-főzés kib.szott világbajnoka, olyan étel nincs amit ő ne tudna elkészíteni és ami után ne kéne órákig simogatni a hiúságát, hogy mekkora ász is ezen a területen

-gyerekeit gondosan, a bensőséges anya-gyerek (szeretet, a gyereknek is van lelke, néha nem ártana magunkról is kicsit beszélgetni) kapcsolattól elzárva, rideg tartásban felnevelte. Tapsoljuk meg, hogy mindkét gyereke érzelmi analfabéta és kb. 35 éves korukig egy normális kapcsolatuk sem volt... Good job!

- előszeretettel tesz megjegyzéseket az ember súlyára, úgy hogy a férjének és a kislányának kb.akkora segge van mint Kambodzsa.

- az ismerősei az alábbi jelzőkkel jellemzik: bunkó, paraszt.

- a szemedbe mosolyog, a hátad mögött elátkoz örökre.

- a legnehezebb időkben is biztosan számíthatsz rá, még párszor beléd rúg, biztos ami biztos alapon.



2019. márc. 19. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Anyám annó elmondta nagyanyámnak a véleményét majd kib@$zta az ajtón (még valagba is rúgta), haláláig nem beszéltek és a temetésére sem ment el. Tégy te is így.
2019. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
85%
Kalal úr tanácsa kissé drasztikusnak tűnhet de jobb a mérgeket kiiktani az életünkből véglegesen.
2019. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem megérdemlitek egymást.
2019. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Csak az a kérdésem hogy akkor egy érzelmi analfabétához mentél feleségül?
2019. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem élünk házastársi viszonyban. :)
2019. márc. 19. 14:50
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Akkor értsd úgy az előző kommentelőt, hogy miért egy érzelmi analfabétával vagy?

Annak is igaza van, aki szerint megérdemlitek egymás, mert ahogyan leírtad, hát Te se lehetsz egyszerű eset, de lehet épp most volt valami nagy veszekedés és csak azért vagy ennyire indulatos.

2019. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem véletlenül az én anyósomról írtál?
2019. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de az enyém egy igazi pokolfajzat :)
2019. márc. 19. 15:19
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyiban van veled baj, hogy ha ilyen szinten ki vagy tőle, akkor miért is találkoztok? Miért is kommunikálsz vele???


Nem kötelező!

2019. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Tök mindegy hogy hazasok vagytok e vagy sem, tehát választottál magadnak egy érzelmi analfabétát, szültél is neki, és most még van hozzá még egy analfabetat.

Igazából min csodalkozol, csak ezt nem értem?

2019. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!