Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a baja velem anyósomnak? A

Mi a baja velem anyósomnak? A

Figyelt kérdés

Az első nagy problémája az volt, hogy fél év után össze költöztünk a fiával. De akármikor baja volt hozzám fordulhatott. Volt mikor aposomat műtötték és nem volt pénzük ennivalóra én elmentem jól bevásároltam és pénzt adtam kenyérre és hogy a kisebb fiát tudja iskoláztatni. (azért egy köszönöm jól esett volna de nem szóltam). Ennek ellenére egy idő múlva mikor én dolgozni voltam más lányokat mutogatott a páromnak, hogy ezek biztos jobban főznek stb. (akkor tanultam meg főzni mivel előtte suliba jártam). Majdnem sikerült szétválasztani bennünket de végül kitartottunk és távolabb költöztünk. Utána párom megkérte a kezem, jött az esküvő és a baba. Esküvő előtt 2 hétig azért órdibált a férjemmel hogy ő nem jön el az esküvőre mert a férjem kiállt mellettem nem az ő s*ggét nyalta.

De végül eljött... Pár hónap múlva megszületett a csodás kislányunk akit ugye el kell tartanunk. Na ekkor jött az, hogy minden hülyeségre elverte a fizetését mert számított rá, hogy nem is tudom milyen támogatást meg fog kapni de nem kapta meg. Na ennek másfél hónapja, azóta én főzök nekik is. (mostmar jó amit főzök..) De nem ez a baj, hanem azt sem kérdezi meg hogy el birsz mosogatni a kislány mellett vagy segítsek? Mostanra már csak jön viszi a kaját és szia. Kicsit azért rosszul esik. Ezek ellenére is folyton csak kritizál (persze csak a hátam mögött). Már nagyon elegem van belőle, hogy semmi sem jó neki.

Kérdezzem meg mi a baja vagy mi?


2019. márc. 28. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hogy főzöl neki ha messzebb költöztetek?
2019. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Le kellett volna már régen ülni egy nagy beszélgetésre. Vannak ilyen sunyi banyák, akik addig fúrkálódnak, amíg ki nem derül. Le kell állítani. Én az ilyet a házamba nem engedném. Az én anyósom is szidott a hátam mögött, miután beolvastam neki, 1 évig felé sem néztem, rájött, hogy kár rombolni tovább. Bocsánatot kért, azóta túl kedves, ugyanúgy vigyázok vele.
2019. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kritizál a hátad mögött, ezt honnan tudod?

Miért nem szembesíted őt azokkal a dolgokat, amiket mond rólad?

Beszéltél már erről a pároddal?

És főként: ha messzebb költöztetek, hogy jön át ételért? Vagy azt jelenti a "messzebb", hogy anyósék házából átköltöztetek két utcával arrébb?

2019. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Mi a francnak főzöl nekik is? Nem elég munka ellátni a gyereket és a saját háztartásod?

Ismerős szitu.1.5 évig nem beszélt velünk anyós mert rájöttünk miket pofázik a hátunk mögött és kérdőre vontuk. Persze mindent tagadott. Most ahogy előttem is fogalmaztak túl kedves de én tudom csak azért h láthassa a fiamat ugyhogy én ugyanúgy vigyázok vele. Kutyából nem lesz szalonna.

2019. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az olyan embereket, akik mellett nem áll ki a párjuk, minek maradnak együtt hát még szülnek gyereket? Biztosan tudja a párod is, hogy milyen az anyja és mégse áll ki melletted és nem állítja le. Akkor minek kötötted le magad vele? Ott kellett volna hagyni a fenébe. Ilyenkor már ihatsz rá hideg vizet mert egész életében sunyi lesz a hátad mögött a párod meg a későbbiekben is lefogja szarni és két szék között a pad alatt leszel a gyerek miatt.
2019. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A messzebb alatt azt értem hogy régen egy utcával arrébb laktunk, most pedig a város másik szélén vettünk házat. Igazából elég messze van de mégis eljön. Onnan tudom, hogy férjemnek kritizál aki persze kiáll értem de azért rosszul esik. Férjem nővére is - mikor anyosommal nem beszéltek - nagyon sok mindent elmesélt. Főzni azért főzök nekik is, hogy ne haljonak éhen meg sajnálom a gyereket.

Igazából az a legrosszabb, hogy kb mindenkit ellenünk fordít. Össze hazudik mindent rólunk még olyant is, hogy ő tartott el minket???!! Ez miatt férjem is össze veszett a nővérével..

2019. márc. 28. 13:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Férjem kiáll értem mióta meglatta milyen is az anyja.!!! Írtam is, hogy ezért ordibált anyosom az esküvő előtt. De már nagyon rá van unva ő is, és igazából nem is veszi fel úgy mint én.
2019. márc. 28. 13:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem állhat ki érted ha továbbra is hagyja, hogy így kihasználjon titeket. Már rég a sarkára kellett volna állni. Ő valószínűleg csak szimplán konfliktus kerülő mert nem akar semmivel bajlódni. Csak a való élet nem ilyen.
2019. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Na jó, mégis milyen választ vársz a kérdésedre?
2019. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek főzől neki? Mond meg hogy a gyerek mehet hozzátok enni ( ha már annyira sajnálod) anyos meg rágja a küszöböt. Ne légy hülye...
2019. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!