Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha ennyire zavarja a kutya...

Ha ennyire zavarja a kutya oket, miert nem lehet mashol talalkozni?

Figyelt kérdés

Lett egy kutyank, standard uszkar. Anyosek nem csipazzak, a sogornom meg konkretan fel tole.


Nem sokkal az elkoltozes utan vettuk a kutyat, egy nagyobb lakasba koltoztunk. Anyosek mar vartak, hogy majd tobbszor atjonnek, en sem bantam volna ugy isten igazabol. Aztan amikor megtudtak, hogy van kutya, a lelkesedesuk letort, ok oda biza nem jonnek. Jo, rendben. Viszont, mi menjunk at hetvegen. En kijelentettem, hogy a kutya nelkul nem, mert egesz hetkoznap sokat van egyedul, nem is akkora nagy variacio a kozeli parkban a jatek es seta,, a hetvege pedig csak kutyas programokrol szol, ami nalunk azt jelenti, hogy akarhova megyunk jon velunk az eb. Eddig minden baratunkhoz is atvihettuk, minden hetvegenk flottul es boldogan telt.


Aztan mostansag ami nalam kiverte a biztositekot, az volt hogy egyik vasarnap beallit a csalad minden szo nelkul ebedelni. Mi elotte ertunk haza a piacozasbol szerencsejuk, hogy pont otthon voltunk. Na de, a kutyat zarjuk be a szobaba. En erre hat nem buszken de magambol kikelve elmondtam, hogy az eb csaladtag, ez az o othona, ha nem tetszik lehet menni.


Azota nincs parbeszed, a felesegem az en prtomat fogta termeszetesen, de nem bannam ha lehetne belkulni



2019. ápr. 16. 19:55
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem is én verem a seggemet a földhöz, hülyézek le másokat és tragarkodok sűrű személyeskedéssel vegyítve, mindenféle ismeret nélkül az adott szituációról...:DD

Meglepő módon most sem tudtál semmi értelmeset idehányni csak a nagy semmit.

Az iróniát pedig láthatóan hírből sem ismered, hisz épp árral céloztam, h téged is nevelhettek a szüleid az írásaidból mégis tökéletesen látható, hogy egy primkó suttyó lettél, akinek az az összes “érvelése” és eszköze, hogy ismeretleneket minősít, olyan dolgokról, amiről fogalma sincs. :D Na mindegy, kicsiket sem lepődök meg, hogy ez nem jutott el a tudatodig.

Ja és én veled ellentétben, nem 0 infoval osztom az észt a nagy levegőbe, hanem egy valós megtörtént esetet írtam le, amit pontosan ismerek! Ismerem unokatesomat, a kutyáját, tudom hogy mennyit foglakozott vele es nevelte, mégis megharapta a kutya. Eddig a nagy büdös semmit te magyaraztad, nem én, szóval inkább hagyjuk is ezt a parttalan vitat, fegyvertelennel kár leállni...:)

2019. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!