Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek bunkóság odamenni...

Szerintetek bunkóság odamenni a volt anyósomhoz, akivel alig beszéltem 10 hónap alatt 5 mondatot, mert hiányzik?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok az unokájával, a fia elhagyott. Azt sem tudom tudja-e, mert úgy volt együtt mondjuk el, de egyszercsak nem keresett többé. Nem kell tőle pénz, sem infó a fiáról, aki egy s#ggfej, és tudom, hogy mindig is sérelmezte, hogy nem beszélgettem vele, de annyira mások vagyunk... Viszont amikor meglátom elmenni az utcán, valahogy... Nem tudom. Hiiányérzetem van. Úgy odamennék hozzá, hogy "szia, hogy vagy?", de nem merek :/

Nem kedves, nem aranyos, nem szép, pénze is annyi van, amiből megél... de ő a fiam nagymamája. Szerintetek megértené? Még én sem értem meg...


2019. ápr. 30. 08:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
Egy próbát megér, de amúgy neki kéne odamenni az unokája miatt hozzád.
2019. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Nekem úgy tűnik, rajta keresztül kötődsz még a volt párodhoz.
2019. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
47%
Nem . Minek?1
2019. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Szerintem egyikünk büszkesége sem engedi, és egyrészt szerintem azt várja én menjek, vagy hallani sem akar a dologról, bár utóbbit nem hiszem, attól függ mit mondtak neki a fia és az ismerősök.

Én nem merek, nehogy azt higgye pénzt vagy infót akarok tőle. Nem mintha nem akarnám megtudni hol a léhűtő fia, de az a szitu, hogy annyira csalódtam benne, hogy inkább egy pohár víz nem kellene tőle, csak feleslegesen felhúznám magam, ha ismét látnám. Persze ha érdekelnénk őt, vagy legalább a fia... de nem. A mamának viszont csak meg kellene adnom a lehetőséget, hogy maga döntse el érdekli-e az unokája, az egyetlen fiától az egyetlen unokája. Nem tudok dönteni, akarom, de félek is.

2019. ápr. 30. 08:45
 5/34 A kérdező kommentje:

Persze, hogy kötődök hozzá, de rá neheztelek. Biztos az anyjára vetítem át, akire nem. Meglehet.

De még ha szánalmasan is hangzik, ezzel nem ártanék senkinek, vagy igen?

Olyan furcsa az egész.

2019. ápr. 30. 08:47
 6/34 anonim ***** válasza:
95%
Senkinek, csak magadnak. Én úgy értelmeztem, hogy nem tud az unokáról. Ez esetben odamennék. Mama, unokája van, ha érdekli, tudja hol talál meg. De ennyi...
2019. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tud, lehet, hogy nem. Nem tudom. Közös ismerősök tudnak róla. De csak más lenne nekem mondani, akkor legalább azonnal kiderülne hogyan áll a dologhoz.

Lehet, hogy meglepődne, lehet, hogy örülne, vagy elküldene a halál véreres f#szára, így viszont csak találgathatok és eszem magam.

2019. ápr. 30. 08:56
 8/34 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, szerintem ne agyalj rajta. Adj egy lehetőséget magatoknak, menj oda hozzá, mondj neki pár normális szót, aztán a továbbiakat meglátod. Lehet, hogy lesz egy normális kapcsolata az unokájával. Mit veszíthetsz rajta?

A legrosszabb lehetőség, hogy egyáltalán nem érdekli a gyerek, de jelenleg pontosan itt tartotok (ráadásul ahogy írod, lehet, hogy nem is tud a babáról9, ennél csak jobb lehet.

2019. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy együtt mondjuk el, de az elején kért, hogy ne még ne, még ne, még ő is emésztette a dolgot, össze-össze is vesztek valamin, vérezgettem is, mert két babából az egyik elment még az első hetekben, és akkor még az is kérdéses volt ő megmarad-e. Gondoltam oké, majd elmondjuk a 12 vagy 20 hetes ultrahang után, de még az előző előtt elhagyott, vagyis csak nem jelentkezett többé, az utóbbi a múlthéten volt tökéletes értékekkel, és azóta sem került elő... Szóval én itt megrekedtem, de mégsem az ő dolga lenne engem keresni, hogy xy azt mondta, hogy fel csinált a fiam, vagy ki tudja milyen alkesz haverod akivel ittál a kocsmában - teszem azt, nem hiszem, hogy mert megittam pár sört egy nem túl elit helyen, amit ő is megtesz meló után, csak a szomszédosban, r!banc lennék. Természetesen letettem az alkoholt, a haverok pedig tudják, hogy kivel vagyok vagyis voltam, még ha nem is az összes tartotta és tartja ezt tiszteletben.. Na szóval ki tudja mit hallott, ami nagy eséllyel nem is igaz, és azt se tudom ő miért nem nyit. Itt nekem kell cselekedni, vagy senki nem fog. Ő egy karakán skorpió nő, és lehet nem is öröm könnyeket meg ölelést várok tőle, hanem a kőkemény igazságot az arcomba. Az igazságot. Lehet házhoz mennék a pofonért, de jóllehet az is, hogy becsülni érte. Passz. Fogalmam sincs mi lenne, mi lesz. De kikészít, hogy nem nem tudom mit hallott és gondol. És igen, hogy vasárnap reggel nem fél méterre ébredek tőle a szomszéd ágyon, s mondja a maga enyhén gúnyos hangnemében, hogy jó reggelt fiatalok 😃😅😅
2019. ápr. 30. 09:29
 10/34 A kérdező kommentje:
*És igen, hiányzik, hogy...
2019. ápr. 30. 09:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!