Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek bunkóság odamenni...

Szerintetek bunkóság odamenni a volt anyósomhoz, akivel alig beszéltem 10 hónap alatt 5 mondatot, mert hiányzik?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok az unokájával, a fia elhagyott. Azt sem tudom tudja-e, mert úgy volt együtt mondjuk el, de egyszercsak nem keresett többé. Nem kell tőle pénz, sem infó a fiáról, aki egy s#ggfej, és tudom, hogy mindig is sérelmezte, hogy nem beszélgettem vele, de annyira mások vagyunk... Viszont amikor meglátom elmenni az utcán, valahogy... Nem tudom. Hiiányérzetem van. Úgy odamennék hozzá, hogy "szia, hogy vagy?", de nem merek :/

Nem kedves, nem aranyos, nem szép, pénze is annyi van, amiből megél... de ő a fiam nagymamája. Szerintetek megértené? Még én sem értem meg...


2019. ápr. 30. 08:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Vannak barátnőid, akikkel tudsz beszélgetni?

Van anyukád, aki melletted áll?


Nekem kicsit olyan érzésem van, hogy nem anyós hiányzik, hanem valaki, bárki, akivel beszélgess erről az egészről. És mivel az ő fiáról van szó, így neki nem kell magyarázkodni, ismeri a háttérsztorit, még esetleg támogat is lelkileg, mert az unokája anyja vagy.

Szóval amit az anyukádnak kellene tennie, azt várod anyóstól.


Nem a személye hiányzik, ahogy írod, nem is beszélgettél vele eddig, akkor most miért akarnál.

Talán mert ő az egyetlen, aki meghallgatna?

2019. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Na szóval nem akarok magamnak ellentmondani, azt mondtam nem infókat akarok tőle, de úgy értettem nem beszámolót várok tőle a fiáról, vele akarok beszélni róla meg unokájáról. Persze érdekel miket hallott, de az nem feltétlenül, ha magától nem mondja el, hogy mi van a fiával. Mindazonáltal, azt hiszem azért, mert mert a fia berezelt és megpattant, ha esetleg őt azért tőle függetlenül mégis érdekelné, meg kellene adni neki a lehetőséget. Illetve ha nem haragszik rám, akár beszélhetünk is pont olyan keveset,mint eddig, hisz a fiával mentünk szét, és nem vele vesztem össze. Attól függ, neki milyen a hozzáállása ehhez. Talán csak pont olyan kínosnak érezné, mint én, csak úgy odamenni, nem tudhatom, ha nem teszek egy próbát. Mi a legrosszabb? Hogy nem érdekli? Elküld melegebb éghajlatra? Legalább tudnám mit gondol.
2019. ápr. 30. 09:49
 13/34 anonim ***** válasza:
88%
Azért én megkérdezném tőle, mit tud a mocskos kis fiáról, mert az egy dolog, hogy terhesen otthagyott téged, oké, hagyjon, de BAZ+ minden szó nélkül? Ez az egyik legaljább mocskos dolog a világon. Legalább mondta volna azt, hogy szevasz.
2019. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Nagy beszélgetést nem várok tőle, hisz arra eddig sem voltunk képesek. Csak egy pár szót, hogy megnyugodjak, ezen is túlestünk. Kíváncsi vagyok mit gondol. Illetve hogy van. Magas a vérnyomása, betegeskedett, persze nem tud pihenni, dolgoznia kell, hogy fenntartsa magát, ahogy nekem is veszélyeztetett terhesen dolgozom kell, muszáj. Ki tudja min, de sokat veszekedtek a fiával. Ami azt illeti ő maga is érdekel, de nem vagyok a szavak embere, soha nem voltam, és teljesen mások is vagyunk. Talán jó pletyka partner nem vagyok, de a szívemmel sosem volt baj. Névnapjára és szülinapjára is mindig kapott tőlem egy kis apróságot, meg egyszer vagy kétszer csak úgy is. Nem vagyok rossz ember, csak nem találom meg mindenkivel a szót olyan könnyen.
2019. ápr. 30. 10:01
 15/34 A kérdező kommentje:
Igen, mocskos, gyáva gerinctelen dolog, de ez nem az anyja dolga, hanem az ő és az én dolgom. Veszekedni menjek oda hozzá? Ő mindig kedves volt velem, ha nyers is a stílusa. Ha akarja úgyis megemlíti. Én egyelőre olyan sértett és csalódott vagyok, hogy látni sem akarom, ha ő nem akar. Ott pusztuljon el inkább, ahol van, még leköpni sincs kedvem.
2019. ápr. 30. 10:06
 16/34 anonim ***** válasza:
60%
Nem volt anyósod, csak a volt párod anyja. Ha 10 honap alatt 5 mondatot váltottal vele, akkor elkepzelni nem tudom, hogy miért es hogy hianyozna
2019. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem tudom. Elég zavaros történet. Először is próbálj meg lehiggadni és végiggondolni a dolgot a "nagymama" nézőpontjából is, mielőtt lépnél felé.
2019. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
78%
Egy próbát megér, menj oda hozzá legközelebb. Egyébként is tudnod kell a fia hollétéről a gyerektartás miatt.
2019. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
92%
Én megvárnám amíg megszületik a gyerek, és utána mennék oda hozzá, hogy ha szeretné, akkor tarthatja a kapcsolatot az unokájával. Nem hiszem, hogy nemet mondana, ha már látja a gyereket, ahogy tologatod.
2019. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
22%

Na ácsi, a gyerektartás miatt menni a "nagyamamához" haverkodni, az igenis bunkóság. Akkor is, ha nem amiatt menne, csak benne van a pakliban, hogy előbb-utóbb majd arra is kitér.


Akkor egyedül nem bunkóság a nagymamával a kapcsolattartás, ha kérdező tényleg megáll a maga lábán és tudja éretten kezelni a helyzetet. Én is várnék, rendezgetném magamban a dolgokat, előre néznék a baba szletésére készülnék fel.

2019. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!