Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek bunkóság odamenni...

Szerintetek bunkóság odamenni a volt anyósomhoz, akivel alig beszéltem 10 hónap alatt 5 mondatot, mert hiányzik?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok az unokájával, a fia elhagyott. Azt sem tudom tudja-e, mert úgy volt együtt mondjuk el, de egyszercsak nem keresett többé. Nem kell tőle pénz, sem infó a fiáról, aki egy s#ggfej, és tudom, hogy mindig is sérelmezte, hogy nem beszélgettem vele, de annyira mások vagyunk... Viszont amikor meglátom elmenni az utcán, valahogy... Nem tudom. Hiiányérzetem van. Úgy odamennék hozzá, hogy "szia, hogy vagy?", de nem merek :/

Nem kedves, nem aranyos, nem szép, pénze is annyi van, amiből megél... de ő a fiam nagymamája. Szerintetek megértené? Még én sem értem meg...


2019. ápr. 30. 08:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
29%
Mindenképp beszélj az mamával!! Úgy látom, mindenre felkészültél, így ennél a bizonytalanságnál -hidd el- csak jobb lesz.....ÉS KÉRLEK, ÍRD MEG MI TÖRTÉNT!!
2019. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
87%
Hány hetes terhes vagy? Mikor lett vége a kapcsolatnak?
2019. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
60%

Nem azt írtam, hogy azért menjen oda a nagymamához, hogy kicsikarja belőle a fia hollétét! A kérdező írta, hogy hiányzik neki.Viszont természetes, ha megkérdezi, hogy mit tud az egész ügyről a nagyi, mert nekem úgy tűnik, hogy apuka megpattant a felelősség elől!

Rendben van az, hogy anyuka anyja ÉS apja legyen időben és felelősségben a gyerekének, apuka meg éli világát? Legalább fizessen, ha már nem akar részt venni a gyerek életében! A gyereknek jár a tartásdíj, nem az anyának, bár sokszor ezt a bosszúállás eszközének tekintik...

2019. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
21 hetes, és februárban, 10 hónap után. És lehet a fiamat "rövidítem meg" ezzel, de nem koldulni mennék! Mama a pici pénzéért keményen megdolgozik! A fiától meg semmi nem kell a hátam közepére sem, nem áll szándékomban beperelni. Azt érdemelné ő is és a fiunk is, de inkább költség gyógyszerre a mocskos pénzét, ha azt mondogatta fiút akár tőlem, aztán mikor 2 hónapos terhes vagyok sunyi módon megpattan!
2019. ápr. 30. 11:47
 25/34 A kérdező kommentje:
*költse
2019. ápr. 30. 11:49
 26/34 A kérdező kommentje:

Egyébként hallottam mindenfélét, hogy külföldre megy, hogy kidobta az anyja, hogy ott lakik még vele... Jobb is, ha nem tudom.

Minden esetre én is arra gondoltam, hogy majd mondom neki, ha megvan, de még június előtt másik városba költözök, Facebookon pedig nincs fenn, a számát nem tudom. De még most, hogy itt vagyok, valahányszor arra megyek el, eszembe jut, hogy beszélnem kellene vele. Nem muszáj mondjuk... csak egy érzés. Ránézek, ha pl. meglátom az utca/tér túloldalán, és érzem oda szeretnék menni, de nem merek.

2019. ápr. 30. 11:58
 27/34 anonim ***** válasza:
29%

"És lehet a fiamat "rövidítem meg" ezzel,"


Egy apával is megrövidíted, erre nem gondoltál?


Mert lehet, hogy veled szemét módon viselkedett, de a gyerek az ő gyereke is.

Illetve azt hogy szeretnéd kivitelezni, hogy mamával találkozik a gyerek, de a mama fiával, az apjával már nem?

2019. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan veszi azt bárki is, hogy eltiltanám tőle. Ő nem kíváncsi ránk! Szeretem, csalódtam, haragszom, de szeretem, ő szívódott fel. Ha el akarja ismerni, legyen. Ha kapcsolatot szeretne vele tartani, oké. De ha akarna, el tudná érni. Kerül. Nem akar. Annyit mondtam nem perelem be, akkor inkább forduljon fel ahol van, nem érdekel, de nem erőszakolok rá semmit. Akkor csak hagyjuk békén egymást és kész.
2019. ápr. 30. 12:17
 29/34 A kérdező kommentje:
Ha az anyja hiányzik, nyilván ő mégjobban. Arról van szó, hogy Őt, békén hagyom, mert ő akarja így. Az édesanyja viszont ettől még simán akarhatja másként, ha nem adom meg neki a lehetőséget, ez nem derül ki.
2019. ápr. 30. 12:27
 30/34 anonim ***** válasza:
79%

Hát lehet sokan megutálnak de én igen is folyamodnék az apukához gyerektartásért főleg h mind2en akartátok. Nem te csináltad magadnak az meg az ő baja ha utána "meggondolta" magát csak ez nem igy megy.

Mamának esetleg mutathatsz uh képet is 1 próbát megér attól hogy nem voltatok puszi pajtások a fiad életének még lehet fontos része. Én rühellem anyósom mégis elmegyünk hozzá mert fiam szereti ezért önző módon nem foglm eltiltani őket egymástól az más dolog hogy nem is fogom jó darabig kettesben hagyni még őket

2019. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!