Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » (Miért) Nem kedvelnek a párom...

(Miért) Nem kedvelnek a párom szülei?!

Figyelt kérdés

Másfél hónapja ismerjük egymást a fiukkal, egy hónapja vagyunk együtt. Lementünk hozzájuk, megtörtént a bemutatkozás, ismerkedés, de nem hogy nem fogadtak jó szívvel, hanem kifejezetten ellenségesek velem. A párom testvére kifejezetten kedves volt hozzám, de a szülők megjegyzéseket tettek rám, állandóan megemlítették barátom exét, hogy jajj, miért is szakítottak?!, stb. Én nagyon tisztelettudó, illedelmes voltam, ajándékot is vittem. És ami a legfontosabb, nagyon szeretem a barátom.

Mit rontottam el, miért nem kedvelnek? Légyszi, adjatok tanácsot!:(


2019. máj. 1. 16:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ezt kifelejtettem, lehet, hogy esetleg köze van a dologhoz. Dani és én közöttem 12 év korkülönbség van. Én még bőven suliba járok, ő már a harmadik munkahelyét fogyasztja.
2019. máj. 1. 17:02
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy megszerették a barátod exét, és ők még nincsenek túl a szakításon. Idővel ez rendeződik, és ha látják, hogy a fiuk boldog, meg fognak szeretni (saját tapasztalás, családunkban volt ilyen).
2019. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
72%
Szia! Nem tudom, hogy az exe hány éves de lehet, hogy tényleg a korkülömbség miatt nem kedvelnek. Ha tehetitek ne nagyon menjetek oda, esetleg beszéljétek a barátoddal, mert szerintem neki is kellemetlen, hogy a szülei így viszonyulnak a barátnőjéhez.Szerintem ezek után nem biztos, hogy oda akar vinni téged.
2019. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Ilyenkor felmerül bennem az a kérdés, hogy miért nem tőlük kérdezed meg?


Mert itt senki nem ismer téged vagy a barátod szüleit ezért semmit se tudunk max tippelni, de hogy az bejön annak minimális az esélye

2019. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Lehet hogy az a baj hogy nem vagy még abba a helyzetbe hogy dolgozhas. Azt gondolhassák hogy a fizetését egy részét rádkölti,magyarán eltart,vagy kihasználod.
2019. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Engem sem szeretnék mert én szerintük "elit" családból származom. Hiába mondom, hogy nem elit nem hiszik el :). A problémájuk az, hogy van egy diplomám, a fiúknak nincsen. Tudják, hogy nehéz életem volt. Nekem kellett magamnak és a gyermekemnek eloteremtem mindent. Nem élünk meg együtt, most tervezzük az össze költözés. Megnondom őszintén, hogy nem járok oda... Mégpedig a leendő anyósom pár hónapja történt kirohanasa után miszerint én "asszony vagyok és fozonom kell minden nap...
2019. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Talán attól tartanak,hogy nem lesz tartós a kapcsolatotok.A fiukat ugy látják,hogy már benne van a korban,de te még nem.
2019. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem téged nem kedvelnek hanem a változáást. Hiszen nem is ismernek.
2019. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te 15 körüli vagy, ő meg 27 körüli. Ők lassan unokázni szeretnének, amit tőled még biztosan nem kapnak majd meg.

Esetleg nagyon gyerekesnek gondolnak. Vagy talán korainak gondolják, hogy másfél hónapja ismeritek csak egymást, egy hónapja vagytok együtt, de már dúl a láááv, és már a bemutatás is megtörtént, miközben lehet, hogy pár kufirc után úgyis otthagy a párod.

2019. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Én sem örülnék ha a 30 körüli fiam egy 18 körüli kislánnyal jönne haza. Nem a személyed miatt, csak nem a te korosztályod. Visszahúzod.
2019. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!