Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » (Miért) Nem kedvelnek a párom...

(Miért) Nem kedvelnek a párom szülei?!

Figyelt kérdés

Másfél hónapja ismerjük egymást a fiukkal, egy hónapja vagyunk együtt. Lementünk hozzájuk, megtörtént a bemutatkozás, ismerkedés, de nem hogy nem fogadtak jó szívvel, hanem kifejezetten ellenségesek velem. A párom testvére kifejezetten kedves volt hozzám, de a szülők megjegyzéseket tettek rám, állandóan megemlítették barátom exét, hogy jajj, miért is szakítottak?!, stb. Én nagyon tisztelettudó, illedelmes voltam, ajándékot is vittem. És ami a legfontosabb, nagyon szeretem a barátom.

Mit rontottam el, miért nem kedvelnek? Légyszi, adjatok tanácsot!:(


2019. máj. 1. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem sem állhatott az anyósom, folyton az elődömet emlegette. Ennek ellenére 43 éve együtt vagyunk. Ha a barátodat nem tudják ellened hangolni, akkor nem kell rugózni ezen.
2019. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!