Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik minden héten 4-5 délutánt...

Akik minden héten 4-5 délutánt/estét az apóséknál/anyóséknál töltenek, azok hogyan nem őrülnek bele?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarok ilyen frankómegmondó lenni, de hidd el, hogy nem csak retardált anyósok és apósok léteznek, hanem vannak családias jó fejek is, akikkel lehet érdemben minőségi időt tölteni és drámáznak.
2019. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Miért õrülnének bele, nem minden ember egyforma.
2019. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem önszántukból töltik anyóséknál az időt, és így nem teher.
2019. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én még senkitől nem hallottam ilyet, hogy hetente 4-5 alkalommal megy az anyósékhoz.
2019. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Nos valóban nem létezik erre a kérdésre általános válasz.


Mi az asszonnyal ezt úgy oldottuk meg (az évek során így alakult ki) hogy inkább közeli barátainkkal járunk össze. Én őt vettem el feleségül, nem az egész családját. Szerencsére ezt ő is így gondolja velem kapcsolatban, azonban mind az ő, mind pedig az én szüleim úgy gondolják hogy én elraboltam az ő kislányukat, ő pedig az ő pici fiukat. Ezért inkább megtartjuk a lépésnyi távolságot, meghúztuk határainkat. Ez nálunk szerencsére normálisan ment és így nincs harag, mi tökéletesen megvagyunk ketten, azonban egyikünk sem szakadt el szüleitől csak nem olyan intenzív a kapcsolattartás.


De mondom, ez a mi esetünk. Azt azonban tartom, hogy a rokonság pusztán egy adott dolog, egy állapot amit nem te választasz, azt kaptad. Aztán hogy élsz-e vele az már a te dolgod. Pusztán azért semmilyen kötelezettséged nincsen senkivel, mert a rokonod.

2019. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szimplan ugy hogy anyos-apos szuperek,rendesek nem mint az enyemek.Anyosom utal gyulol,kar hogy nem tudom miert(habar evekig a kedveben jartam megsem tetszett neki semmi) aposom egy utolso mocskos perverz sza rhazi.Borzalom amit velem tett ..
2019. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most tényleg anyósról-apósról beszélünk, vagy arról, amikor a csaj bevackol a pasija szüleinek a lakásába?
2019. máj. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a normális pár ha már külön laknak nem töltenek ennyi időt a szülőknél hanem van saját életük.
2019. máj. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!