Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire ciki ha a baratnotok,...

Mennyire ciki ha a baratnotok, baratotok szulei meztelen latnak vagy ti őket?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 09:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nem ciki. Én imádok meztelenül lenni a lakásban. Az hogy meglátnak, még jobban izgat. Imádom, amikor a másik embert zavarba tudom hozni.
2019. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó!

Csak nem te írtad ki a kérdést is?!

Kis perverz!

2019. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

Semennyire. Nem ismerjük a te elmédet, meg az övékét. A ciki egy szibjektív dolog. Magas szinten nem létezik, objektíven pedig semmilyen szinten sem létezik.


Velem többször is előfordult. Engem is láttak már, anyámat látta már, kicsiként egyik nagyszülőm látta akkori párom.

2019. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk nem szokás meztelenkedni semelyik családtag előtt sem.

Lehet, mi vagyunk a maradiak, de akkor azok is maradunk.

2019. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem az, ilyen bármikor megeshet.
2019. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egy barátomat keményen szex közben látta meg az anyja, annál nem durvább.
2019. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Béla. A Király. válasza:
37%
Egyszer az anyós jelölt ránk nyitott szex közben, azóta is röhögünk rajta, ha szóba kerül. Nem tabu a szex, sokszor beszéd téma is. Nem kell prűdnek lenni.
2019. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

Meztelenség -> magamutogatás -> "felhívás keringőre" -> szex -> prostitúció -> totális lezüllés.


Átlag kispolgár fejében ezek a folyamat lépései.


Aztán elmész a naturista emberek közé, vagy akár csak fürdés után nem takargatod magadat görcsösen, vagy egy meleg nyári napon meztelenül vagy otthon és rájössz, hogy ez egy óriási tévedés. A valóság nem ez, ez csak a filmek forgatókönyve.

2019. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Nincs barátom max házaság van.
2020. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!