Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom miért rágalmazza...

Anyósom miért rágalmazza anyukámat?

Figyelt kérdés
Leírom röviden: Rendszeresen visszahallom a faluban,hogy anyósom valótlanságokat állít az anyukámról.Pl: Nem törődik az unokával( 2 éves fiammal), nincs jó kapcsolatunk, nem járunk anyuékhoz, nem segít semmiben, érzéketlen stb.Ebből semmi nem igaz.Anyuval kitűnő kapcsolatom van,az unokáját imádja és majdnem minden hetvégén látogatjuk őket. Mással is előfordult ilyen? Rákérdeztem de mindent tagad.

2019. máj. 21. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Rákérdezni fölösleges, okokat keresni ugyanúgy.

Amit tehetsz, hogy az ilyen pletykákat megcáfolod.

2019. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Továbbá olyanokat hazudozik, hogy ő jár hozzám házimunkát végezni..ő vasal,főz helyettem..
2019. máj. 21. 12:14
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
A visszahallott dolgok nem feltétlenül igazak.
2019. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
12:16- igen tudom..csak hát úgy fáj, rosszul esik,hogy anyuról ilyeneket beszélnek
2019. máj. 21. 12:18
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Biztos irigy anyukádra. Én pedig ezt nem hagynám annyiban. Gusztustalan dolog a rosszhírkeltés, egy embert tönkre is tehetnek az aljas pletykák. Anyóssal igencsak elbeszélgetnék ezekről.
2019. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem ártana tisztázni négyszemközt, különösen ha olyan pletykák is vannak, melyek csak család által tudott információkat is tartalmaznak, mert az általánosan hallott pletykákról tényleg lehet hogy nem igazak.

Ha viszont pletykál, akkor valami kisebbrendűségi komplexusa van, valamiért rosszul érzi magát és ezt így kompenzálja.

2019. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet,hogy egyesek kitalálnak történeteket,hogy összevesszetek az anyóssal?

A legtisztább megoldás,ha szembesited az anyósoddal azt,aki ilyeneket mesél neked.

2019. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen pletykásokat ismeri mindenki, értelmes ember nem hisz nekik, a nem értelmessel meg mit foglalkozol, mit gondol?

Én biztos röviden, tömören megmondanám neki, hogy hallom amit pletykál, és sürgősen fejezze be, mert ha nem, én is fogok őróla olyanokat elterjeszteni, hogy ki se mehet az utcára, annyira szégyellheti majd magát.

2019. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
En a sajatomat ugy elrendeznem,ha anyurol hazudozna.. foleg ilyeneket,hogy soha tobbet o nem akarna a kozelunkbe jonni.. Javaslom neked is:D
2019. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Anyosom anno azt hiresztelte a faluba hogy mi éhenhaltunk volna ha ő nincs XD

2 fizubol voltunk hitel nélkül akkor még gyerek nélkül saját házban 😂

2019. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!