Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kozolnetek anyosotokkal...

Hogyan kozolnetek anyosotokkal hogy mar kicsit tullő a célon?

Figyelt kérdés
A problemam az, hogy anyosomnak most szuletett meg az unokaja,a ferjem testvereeknel. Kb 5 eve próbálkozunk a férjemmel a gyerektemaval, de nem jon ossze, nagy valoszinuseggel a ferjem meddő. Nagyon bosszantott minket, de elfogadtuk. Kb 5 honapja szuletett baba a sogornomeknel es anyosomnak mas temaja sincs amikor talalkozom vele, csak az unokaja. Persze beszelhet errol, de kicsit sem gondol arra, hogy ez nekem mennyire fáj. Egyszerre vagy 200kepet mutogat a telefonján, videokat kell nezni a babarol folyamat. Tudom, most en vagyok az irigy meg a szemét, de minden egyes alkalommal felidegesit ezzel. A ferjem elott neg erdekes modon nem beszel errol, csak akkor amikor kettesben vagyok vele. Egyszer mar megkertem finoman, hogy ne hozza fel mindig ezt a témát, de mintha elfelejtette volna. Vagy en lehetek a tul erzekeny???

2019. máj. 23. 13:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom miért kellett lepontozni?
2019. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
Mert te az vagy, aki visszajár lesni, hogy hogy pontozzák, majd kötözködik.
2019. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Most ez a képnézegetés nagyon megy az idősebbek között, ez a 200 még nem is sok :D szerintem inkább min 500 az általános, és video minden :) Addig se a baba meg anyja nyakán lógnak és cuppognak neki az idős rokonok, nyugodtan alhatnak legalább :) Mondd neki csak 10 képet tudsz végignézni siettek (aztán mentek orvoshoz a férjeddel, vagy valamit tesztek az érdeketekben.) Tudja amúgy anyósod, hogy nálatok valószínű a férjed miatt nem jön?
2019. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%
Tudja egyáltalán, hogy ti évek óta próbálkoztok a babával csak nem sikerül?
2019. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

Hm. Lehet, hogy én vagyok nagyon rosszul összerakva, de én világgá szaladnék, ha valaki BÁRMIRŐL 200 képet és videót mutogatna, ahányszor csak találkozunk. Ez egyszerűen túl sok. Egy-egy kép igenis érdekel, bármiről, de ennyi , nem több és nem minden találkozásnál, lehetőleg. Legyen az a nyaralása vagy a saját gyermekkora, vagy akár a férjem gyerekkori képei, ilyen mennyiségben nekem ez erős tolakodás. Három gyerekem van, őszintén, róluk sem nézek meg ennyit egyszerre, és másé sem érdekel ennyire, és nem irigységből, nem önzésből, nem azért, mert nem örülök más örömének. Igen, túllő a célon.


Ha a kérdező is így van vele, hogy egypár képet szívesen megnéz, csak nem órákon át, akkor ezt mondja el az anyósának szerintem. Hogy a mennyiséggel van a gond, túlzásba esik, nem azzal, hogy örül és büszke az unokára és mutatja.

2019. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem vágja hogy a fia steril és azt hiszi te nem akarsz gyereket. Ezért mutatja neked a képeket.
2019. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Riki miller ***** válasza:
0%
ha nem mondják neked akkor is el kell viseld ha nem birod tovább nyugodtan sírd ki magadból , akár anyosodnak is panaszkodhatsz az érzéseidről vagy a férjednek is , könnyebb lessz meglátod
2019. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Riki miller ***** válasza:
8%
ne rejtsd el az érzéseid előttük
2019. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Egyik munkatársamnak a barátnőjével kb egy napra voltunk kiirva de sajna mi a 7.hónapban elvesztettük a babánkat (szívbeteg volt és halva szültem). Szüléskor volt olyan munkatársnőm aki szépen félrebonult és ott kérdezősködött (tekintettel rám ami nagyon jólesett) de volt olyan (akit elvileg barátnőmnek hivhattam volna) hogy ott kérdezgette folyamatosan előttem h mivan megvan már majd mutassa egyből a képet stb. Hát a csajnak bele tudtam volna taposni akkor a fejébe rendesen. mikor meglett megnéztem én is a babát fényképen és gratuláltam is nekik csak nagyon rosszul esett h a csajban egy kis empátia lett volna nem ott ugrált volna h baba baba mikor tudta h egy napra voltunk kiirva.
2019. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon sajnalom! :( Aterzem a helyzeted! Egyebkent anyosom tudja, hogy a fianak nem lehet gyereke. Tisztaban van azzal hogy nem miattan nem lehet.....
2019. máj. 23. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!