Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kozolnetek anyosotokkal...

Hogyan kozolnetek anyosotokkal hogy mar kicsit tullő a célon?

Figyelt kérdés
A problemam az, hogy anyosomnak most szuletett meg az unokaja,a ferjem testvereeknel. Kb 5 eve próbálkozunk a férjemmel a gyerektemaval, de nem jon ossze, nagy valoszinuseggel a ferjem meddő. Nagyon bosszantott minket, de elfogadtuk. Kb 5 honapja szuletett baba a sogornomeknel es anyosomnak mas temaja sincs amikor talalkozom vele, csak az unokaja. Persze beszelhet errol, de kicsit sem gondol arra, hogy ez nekem mennyire fáj. Egyszerre vagy 200kepet mutogat a telefonján, videokat kell nezni a babarol folyamat. Tudom, most en vagyok az irigy meg a szemét, de minden egyes alkalommal felidegesit ezzel. A ferjem elott neg erdekes modon nem beszel errol, csak akkor amikor kettesben vagyok vele. Egyszer mar megkertem finoman, hogy ne hozza fel mindig ezt a témát, de mintha elfelejtette volna. Vagy en lehetek a tul erzekeny???

2019. máj. 23. 13:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha tisztában van vele, akkor azért meg lehetne neki említeni hogy nem arról van szó hogy te nem örülsz a babának, mert hogy gondolom nagyon is örülsz neki, mivel a kérdésed alapján nem tűnsz rosszundulatúnak egyáltalán; de azért a tudatára lehetne adni hogy téged ez érzékenyen érint és jobb lenne ha nem ő kezdmenyezné ezeket a beszélgetéseket. Ha normális akkor meg kell hogy értse. Ha meg nem normális akkor meg nem kell foglalkozni a reakciójával...
2019. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
24%

azt hiszi miattad nincs még gyereketek, azért idegesít ezzel, a férjedet meg békén hagyja.

biztos úgy van vele, hogy te nem akarsz gyereket. vagy te vagy a meddő. a "te hibád"

2019. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%

Átérzem a fájdalmadat. Bár már egy gyönyörű kisfiú anyukája vagyok, de nekünk sokáig nem volt gyermekünk. Amikor sőgornőm bejelentette, hogy terhes, előtte két nappal tudtuk meg, hogy valószínűleg sosem lehet gyermekünk.akkor még fel sem fogta, csak sírtam. Nem irigy voltam, hanem szomorú. Nem a baba miatt, örültem neki, de nem tudsz felhőtlenül örülni. Anyósod lehetne tapintatosabb, mert attól, hogy nem mutatod a fájdalmad nagyon, még iszonyatosan lelki fájdalmat élsz át. Sztem beszélj vele, értesd meg vele, hogy a babának örülsz, de vegyen vissza a lelkesedéből, mert Nektek rosszul esik, és tartsa tiszteletben.


UI.: érdeklődjetek (ha eddig nem tettétek)lombikközpontokban, hogy milyen lehetőségeitek vannak....


Sok sikert és kitartást!

2019. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!