Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért erőlteti az anyósom...

Miért erőlteti az anyósom hogy szüljek gyereket?

Figyelt kérdés
Teljesen tönkre teszik ezzel a párkapcsolatunkat , mert mindig erről van a téma és mi nem akarunk gyereket de nem értik meg. 30/N
2019. máj. 28. 11:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
27%
Mert megengeded neki
2019. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
79%

Milyen szánalmas vagy utolsó! Hol láttál te olyat, h a kérdező nem tud főzni/takarítani?! Vagy hogy nem szép?! Ezeket a kisujjadból szívod ki? Azt írta, hogy anyós okoskodik mindenbe bele KÉRETLENÜL! Attól még h ő másképp főz valamit, mint anyós, még nem jelenti azt, hogy sz*arul főz vagy h nem tud.

És mi van akkor, ha nem akar családot?! Na és? A fia sem akar ugyanúgy. Vagy talán csak a család lehet az ember egyetlen célja az életben..? Vicc komolyan.

2019. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván a 10esnek szólt.
2019. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
10%
"Egyébként 30 évesen senki nincs még kiöregedve a szüléshez" De erőteljesen fut kifelé az időből. Harmincöttől meg durván előjön a genetikai betegségek esélyének a növekedése. Ezzel együtt: a kérdező párjának kéne leállítani a mamát, hiszen a gyermekvállalás mindig az adott pár legszigorúbb magánügye. Még akkor is ha a mama szíve majd beleszakad hogy a fiának nem lesz gyereke. Nem ő az akinek nevelni kell a gyereket, egyszerűen nincs joga beleszólnia, nyomasztani a fiatalokat.
2019. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
88%

Igen 10-es, lehet, hogy ezt gondolja. De tartsa meg magának a gondolatait, mert semmi köze hozzá.


Én is sok mindent gondolok a gyerekeim életmódjáról, de mégsem csesztetem őket, mert én azért még elég jól emlékszem, hogy én sem kértem abból, hogy anyósom vagy anyám beleszóljon az életembe. Életünkbe.

2019. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
20%
Látom, szokás szerint a válasz elolvasása nélkül megy a pontozás.. Bár min csodálkozok? Egyeseknek problémát okoz ha háromnál több mondaton kell átrágni magukat.
2019. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
4%
Mert a legtermészetesebb emberi ösztönök közé tartozik az ivadékgondozási ösztön, ami az anyósodban (érthető módon) valószínűleg erősen a felszínen van.
2019. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
90%

"Mert a legtermészetesebb emberi ösztönök közé tartozik az ivadékgondozási ösztön"


Anyóspajti kiélhette az ivadékgondozási ösztönét, miközben felnevelte a saját gyerekeit. A leszármazottai ösztöneihez, vagy azok hiányához köze nincs.


Nekem ugyan van gyerekem, de baromira nem díjaznám, ha a nagyi az "ivadékgondozási ösztönét" rajta akarná kiélni. Nem az ő ivadéka. Az Enyém.

2019. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
90%

Menj el egy gyorsnyomdába, ahol készítenek névjegyet, és csináltass 100 darab kártyát azzal a nagybetűs felirattal, hogy "NEM SZÜLÖK GYEREKET", alá kisebb betűkkel:

"ma sem"

"holnap sem"

"ha megint kérdezed, akkor sem fogok"


...és ahányszor felhozza, annyiszor szó nélkül adjál oda neki egy kártyát.

2019. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
92%

Ivadèkgondozàsi ösztön te jò èg. Homo sapiens az, hogy mèg ösztönbű' fialjak, mert csak.

Azthittem fajunk èrtelmes, legalàbb annyira, ha màr neocortexet növesztett, hogy az ösztönszintet àtlèpje.

Gyereket nem ösztönből vàllalunk, mint a bagzó macskàk, hanem szeretetből, önkènt.

2019. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!