Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért erőlteti az anyósom...

Miért erőlteti az anyósom hogy szüljek gyereket?

Figyelt kérdés
Teljesen tönkre teszik ezzel a párkapcsolatunkat , mert mindig erről van a téma és mi nem akarunk gyereket de nem értik meg. 30/N
2019. máj. 28. 11:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
93%

- "Kezdesz túl öreg lenni az anyasághoz"

- "Maga pedig az életben maradáshoz, Anyuka, de mégis itt vagyunk..."

2019. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
73%
Mondd neki, hogy szüljön ő, ha csecsemő kell neki. Ja, hogy nem tud? Akkor hallgasson.
2019. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
86%
15:06-os, ez nagyon tuti, még most is röhögök! Bocs az offért, de ennyire frappáns fricskát még sose olvastam ilyen kérdés kapcsán! Aki bármilyen okból a másik ember korát fikázza, és bezsólogat az életvezetéssel kapcsolatos döntései miatt, az meg is érdemli az ilyen választ :)
2019. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ne viccelj azzal, hogy terméketlen vagy!

Egész egyszerűen, ha megint felhozzák, témát kell váltani. Ha utána is előfordul, határozottan el kell mondani az érveiteket! Ennyi! Betegséggel sosem szabad viccelni!

2019. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm adtatok jó tippeket :)))
2019. máj. 28. 16:26
 26/36 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes ez.

Én mindkét részről tudom nézni a dolgot.

Voltam fiatal, 18 évesen mentem férjhez, egyetemet akkor kezdtem, még nem akartam gyereket.Abban az időben mindenki ahogy férjhez ment, rögtön terhes lett.Sógornőm is, mindenki a családban.Csak én nem.Mindenki céltáblája voltam, hiába tanultam, meg 18 voltam még csak.Főleg meg mikor sorra születtek a gyerekek!

Aztán mikor lediplomáztam, lett nekünk is persze három gyermekünk,a világon a legfontosabbak számomra.Már külön élnek a párjukkal.Nagyon jó kapcsolatban vagyunk.Legidősebb lányomék már 13 éve éltek együtt, gyerek még nem volt, de sose kérdeztem meg se, hogy miért nincs.Pedig sokszor vágytam egy kisbabára, de az ő dolguk volt hogy mikor lesz, nem akartam vele azt csinálni mint velem csinálták régen.

Azóta lett nekik 2 gyerekük, hát most látom anyósodat is, mire vágyik.Borzasztó jó dolog nagymamának lenni.

De ha a 2 kisebb gyermekem azt mondaná,nem akarnak gyereket, sose mondogatnám nekik,bár titkon reménykednék benne, meggondolják még.

2019. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
75%

Mert unokázni akar.

Mond meg neki, hogy szüljön magának egy gyereket, ha annyira babázni akar. Vagy fogadjon örökbe.

Ha pedig nem áll le a zaklatásotokkal, akkor megszakítjátok vele a kapcsolatot.

2019. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
23%

"Helló

Az üzenet szövege: NEM azért, de írta h nem akarnak gyereket,akkor miről beszélsz?"


Kedves bomba_stick. Továbbra sem válaszolok privátokra, pláne ha az illető arra sem vette a fáradtságot hogy csak a válasz negyedét sem olvasta el. . A válaszomhoz hozzátartozik hogy igen, harmincon túl rohamosan ő a beteg, genetikailag beteg gyerek születésének esélye. (ha nem tűnt volna fel, félig egy hozzászólásra reagáltam)Ahogy az is a válaszomhoz tartozik, hogy ettől szerintem még mindig nincs joga a nagyinak a fiatalokat nyomasztani, beleszólni hogy lesz-e gyerek, akármit is érezzen ő maga. Persze gondolom most is gondot okoz végigolvasni három mondatnál többet-Ezért kérlek kímélj meg az újabb priváttól.

2019. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
7%
Ja, látom itt lepontozzák azt is aki minimálisan belegondol a másik oldal szempontjába is. Jellemző. Itt csak bólogatni szabad a kérdezőnek, meg vadidegen embereket mocskolni....
2019. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
17%
Ez a ti életetek. Ha ő ezt nem érti meg nem kell vele egyáltalán foglalkozni. Azt hogy van-e gyereke a házaspárnak, és hogy egyáltalán akarnak az az ő magánügyük és nem tartozik senkire még rokonokra sem.
2019. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!