Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért erőlteti az anyósom...

Miért erőlteti az anyósom hogy szüljek gyereket?

Figyelt kérdés
Teljesen tönkre teszik ezzel a párkapcsolatunkat , mert mindig erről van a téma és mi nem akarunk gyereket de nem értik meg. 30/N
2019. máj. 28. 11:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
17%
Hogy legyen kit elvenni..😥
2019. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
67%

Hahaha... azért erőlteti, mert igazából azt akarja szerintem, hogy szinte neki szülj gyereket, hisz ő akar babázni, nem Te. Vicc az egész. Az én anyósom pont ilyen. Undormány az egész. Megértelek. Mondjuk én szeretnék gyereket, de huszonévesen semmi pénzért nem kellett volna. Jött a baromságaival, hogy "mi lesz ha kifutok a 30-ból" - b***meg akkor 31 leszek nem 30, na és? :D, "meg ő nem akar beleszólni", de ha akarunk, akkor..." Nálunk az vált be, hogy az ég világon semmit nem szóltam a hülyeségeire, így abbahagyta.


Azért piszkál, mert egy darab húsnak néz, egy keltetőgépnek vagy szülőgépnek, aki egy tárgyi eszköz ahhoz, hogy neki unokája legyen. Csak annyit mondjál neki, hogy ez a ti magánügyetek. Semmi mást. Minél több információja van a témáról, annál több dolgotokba tud belekapni. Nekünk tényleg az vált be, hogy a nullára szorítottuk a kommunikációt, mikor ezt felhozta. Nem magyarázgattam, most miért nem akarok, semmi ilyesmi. Vagy nem válaszoltam neki, vagy teljesen másról beszéltem :):).


És még csoda, hogy ennyien utáljuk az anyósunkat ??? :D Komolyan, én az ilyen hülye megjegyzéseket szinte olyan zaklatásnak élem meg, mintha idegenek turkálnának a bugyimban.

2019. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. máj. 29. 12:04
 34/36 anonim ***** válasza:
83%

Az én anyósomnak első találkozáskor kb. a 3. kérdése volt, hogy mikor akarok gyereket. Mondtam majd egyszer, kettőt.

Évekig rágta a fülem, aztán csak leszállottam neki az első fiúunoka mellé a lányunokát, még a neve is passzol hozzá, az én összes nevem leszavazta a férjem (gondolom a mamával a háttérben), aztán csak találtunk egyet amire rábólintottam.

Most jön a 2. baba.

Anyós: minek Neked kettő, egy is sokba kerül, így is kevés az időd, inkább takarítsd a porcicát (nem mondanám, neki mi van a házában), vetesd el. Nagyon kedves... meg már van neki fiú és lányunoka is, ő két unokát szeretett volna. Hát b+!

Nemsoká megszületik, mostmár azért várja, viszont ő is kislány lesz, hát ez ugye így nem olyan buli, de hát na... majd a nénik is sajnálnak még eleget az utcában.

Nem jó semmi senkinek.

2019. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
59%

Sokan írtátok itt, hogy "mert unokázni akar a mama." De hát tud unokázni, van már neki kapásból három. Akkor meg nem értem, mi a kínja a vénasszonynak?!

Semmi köze hozzá, finoman, de határozottan le kell állítani, többen javasoltak is már rá jó példákat kérdező.

Ha megérti jó, ha meg nem érti meg, az az ő problémája, majd idővel kénytelen lesz ráébredni, hogy a ti döntésetek volt a mérvadó, nem az övé.

2019. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) most ott tartunk hogy nem szólunk hozzá , ellenünk van de nem érdekel már minket.
2019. jún. 10. 12:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!