Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tiltotta már el valaki a...

Tiltotta már el valaki a párját az anyjától, illetve akinek a menye eltiltotta a gyerekét a szülőktől?

Figyelt kérdés
Hogyan alakult?
2019. jún. 20. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen párom akart eltiltani a családtagjaimtól, barátaimtól idézem "megtiltom hogy beszélj vagy találkozz velük" hát inkább kidobtam őt. Az ilyet nem tartom embernek aki ki akar sajátítani.
2019. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Hàt elég patkány dolog lenne.
2019. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Anyós szerint én tettem :D


Valójában évekig már csak azért ment férjem, mert én hajtogattam, de az anyád. Aztán ezt abbahagytam, azóta nem találkoznak, csak nagyon ritkán.


Gyerekeket láthatná, nem érdekelte őket előtte se. akárhogy hívtuk, nem jött, csak ha valamit akart pl férjem tesójának kérni.


Az ő verziójuk, hogy én eltiltottam őket. Valójában senki se tiltott, nem vagyok hajlandó menni, ők meg nem érdeklődnek ahogy eleve sem tették.

2019. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú, gondnokság alá nem helyezett emberek azt csinálnak, amit csak akarnak. Meg se fordulna a fejemben. De ha megfordulna, akkor se volna kivitelezhető. Egyáltalán hogy képzeled ezt?
2019. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem csinálnék ilyet, attól mert köztem, és anyós-após között, vagy bárki között van súrlódás, még párom rokona marad. Náunk a felállás a következő: Párom akkor és azt látogat meg, akit akar, csak pl. anyóshoz én nem megyek, megvan az oka, de attól még az anyja marad.


Nem tiltanám el páromat a saját rokonától soha. Az persze más kérdés, hogy anyós azthiszi, hogy én telebeszélem a fia fejét, és azért nem jön-nem pedig azért, mert nem akar.

2019. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Barátnőm barátja akart hasonlót barátnőmmel, bosszúból mert a barátnőm nem bírja az "anyósát" (vagyis a fiú anyját). Sőt a barátja még tőlem is eltíltotta őtet azóta se szoktunk találkozni mert hisztizik ha ki megy mással mint ő.. mégjobban hisztizik ha a baràtnőm haza megy a családjához, mert hogy az ő anyját miért nem szereti. (a baràtnőm sehogy se egyezik meg a barátja a anyjával mert ha csinál pl tortát szülinapjára a helyett, hogy megköszönje csak annyit mond rá, hogy van egy pont ilyen receptje és még jobb is). Nah nem tudom neki pl így jó akkor engem nem zavar :D. 3 éve így élnek a fiú a szüleivel lakil a lány külön magában. Ők ketten elvannak (gondolom) mivel úgysem beszélhetünk a fiú miatt.
2019. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Dettó mint a 3as válaszolónál. Férjem szülei azt hiszik én hangoltam ellenük a fiukat. Pedig nem. De persze ezt neki hiába mondhatja bárki, ők a fejükbe vették hogy én vagyok a rossz és kész. Pedig én mindent megtettem hogy beilleszkedjek közéjük de ahol már ismeretlenül El ítélnek oda nehéz... Én már nem noszogatom a férjemet, ha akarja majd keresi őket, ha nem, akkor nem... Anyós egyébként mikor még csak jártunk akkor burkoltan próbálta tiltani a fiát tőlem, mindig épp akkor akadt valami dolga, amikor nekünk találkozónk volt, mindig azt hajtogatta jaj miért találkozunk ennyit, miért nincs otthon többet stb.. Egy héten kétszer ha találkoztunk többi nap otthon volt, de azt a két napot is irigyelte tőlem :)
2019. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Engem a párom édesanyja tiltott ki a házukból. Annyit ért el vele, hogy a párom 130 km-re költözik tőlük, velem együtt.
2019. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az anyósóm akart tiltani a saját szüleimtől,miután férjhez mentem😁😁Ez halálosan komoly
2019. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!