Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most mit csináljak de tényleg...

Most mit csináljak de tényleg egyszerűen nem bírom elegem van mit csináljak hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Szóval anyós utál mint a sz.rt férjem tudja de nem érdekli.Betelt a hócipőm a legutolsó akciója miatt (meg akartak verni a gyermekeim szeme láttára)

2 hete nem beszélek velük fészen kitöröltem az összes (nem csak férjem családja) ismerősömet.Ha jönnek mert persze jönnek mert amit én mondok az csak kitaláció inkább elmegyek valahova.Évekig lenyeltem mert csak egy megtűrt személy voltam de a saját házamban nem leszek az.

Na szóval férjem szerint is én vagyok a szemét hogy őt semmibe véve ilyen gonosz vagyok az anyukájával.Nem!

Nem bántom az anyját de nekem így jó hogy a családját kisöpörtem az életemből nekem nem hiányzik.Azóta sokkal jobban érzem magam mióta nem veszem magam körül ilyen kétszínű emberekkel.De férjem ezt nem érti meg,csak bánt cseszeget hogy de hát az anyja és nekem is ott kell lennem vele és jópofizni neki.Nem akarom ezt!!!!Megtehetem én azt hogy ne beszéljek velük?


2019. jún. 30. 20:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjed nem áll ki melletted, esélytelen a béke. Vagy mindkettőt száműzöd az életedből, vagy megpróbálod anyóst elviselni a férjed kedvéért, még ha csak távolról is. Ilyenkor szerintem nincs középút.
2019. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Válj el.
2019. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam mint te. Az én férjem is hasonlóképpen gondolkodott. Nekünk a házasságunk is ráment. Mi elváltunk. Nálam az utolsó csepp az volt amikor az anyja a saját házamban leköpött. Én meg mérgembe kidobtam. Az exférjem az anyja pártját fogta
2019. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A férjed a nagyobb probléma, de úgyse válsz el. Több oldalon keresztül ugyanezt fogják írni neked, de te max visszajössz párszor, hogy megvédd, mert amúgy normális, szeretitek egymást, jó apa, blablabla.

Tehát sok értelme nincs a kérdésednek, ha te magad nem cselekedsz.

2019. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mióta elköltöztünk sokat változtam határozottabban lépek fel a családja cseszegetései ellen is.#4 tudom hogy a férjem egy anyámasszony katonája de túl sok minden köt össze minket a váláshoz.Ha felneveltük a gyermekeinket akkor már nem lesz indok de nem szeretném ha csonka családban nőnének fel ők nem tehetnek arról hogy a szüleik ilyen izék.

De most komolyan rámehet a házasság,

mert nem akarok anyósommal bájcsevegni?

2019. jún. 30. 20:35
 6/19 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

#5: Anyámnak is ez volt az ötlete: A gyerekek ne csonka családban nőjenek fel. Volt helyette nagy csend (kétévente 3 perc üvöltözés), egymás kerülgetése, nekik párkapcsolati boldogtalanság, nekem férfi-nő kép hiánya. Ennél az is jobb, ha a gyerek apát más nővel, anyát más pasival látja.

A férjed növesszen golyókat vagy válj el!

2019. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Ez a csonka család szöveg nem túl jó.

Írd ki ha anyagilag fügsz a férjedtől.

Az érthető.


Én hazámba biztos nem jönne be ezek után anyós,meg senki.

És ha nem.tetszik a férjemnek mehet anyukája hoz.

2019. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyámék 15-20 évvel később váltak el, mint kellett volna. Addig mindenki tönkrement lelkileg a "családunkban". Jobb lett volna egy szülővel felnőni.

Ha a férjed egy anyámasszony katonája, akkor soha nem fog melléd állni, hanem úgy fog táncolni, ahogy az anyja fütyül. Ha neked ez megfelel, akkor hajrá!

2019. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Miért akartak megverni?
2019. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Válj el! Ha a férjeddel lehetne arról beszélni, hogy találkozzon az Anyjával, de a Ti házatokon kívül, azt mondanám, próbáljátok meg megmenteni a házasságot, de ha már a gyerekeid előtt meg akartak verni, és a párod még anyósodat védi, akkor a válás lesz a megoldás.
2019. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!