Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most mit csináljak de tényleg...

Most mit csináljak de tényleg egyszerűen nem bírom elegem van mit csináljak hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Szóval anyós utál mint a sz.rt férjem tudja de nem érdekli.Betelt a hócipőm a legutolsó akciója miatt (meg akartak verni a gyermekeim szeme láttára)

2 hete nem beszélek velük fészen kitöröltem az összes (nem csak férjem családja) ismerősömet.Ha jönnek mert persze jönnek mert amit én mondok az csak kitaláció inkább elmegyek valahova.Évekig lenyeltem mert csak egy megtűrt személy voltam de a saját házamban nem leszek az.

Na szóval férjem szerint is én vagyok a szemét hogy őt semmibe véve ilyen gonosz vagyok az anyukájával.Nem!

Nem bántom az anyját de nekem így jó hogy a családját kisöpörtem az életemből nekem nem hiányzik.Azóta sokkal jobban érzem magam mióta nem veszem magam körül ilyen kétszínű emberekkel.De férjem ezt nem érti meg,csak bánt cseszeget hogy de hát az anyja és nekem is ott kell lennem vele és jópofizni neki.Nem akarom ezt!!!!Megtehetem én azt hogy ne beszéljek velük?


2019. jún. 30. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rámehet a házasságod. Nem arra, hogy nem akarsz bájcsevegni, hanem arra, hogy nem jöttök ki (mindegy, kinek a hibája), és férjed nem áll ki melletted. Tulajdonképpen MÁR RÁMENT A HÁZASSÁGOD, csak még nem váltatok el.


Az első olyan pillanatban, amikor az anyósodék durván léptek fel ellened (meg akartak verni?!?!?! Kik ezek? Álltok? És ezért mit kellett tenned?) És a férjed nem melletted állt ki, a házasságotok felbomlott. Csak hogy tudatosítsd magadban, mert eddig szerintem nem tetted. A házastársi esküt, mint olyat, legalább annyira megszegte ezzel az árulással férjed, mintha egyszerre huszonhárom nővel csalt volna. EZt érted egyáltalán?



Szóval innen két lehetőség van. Vagy valami csoda folytán sikerül teljes mértékben megújítani a viszonyt az anyósodékkal (nem csak a felszínen jópofizni, hanem valóságosan változtatni, akinek kell, bocsánatot kérni és telejsne tiszta lappal indítani, és akkor megmenthetőa házasságod, vagy elváltok. Az, hogy a férjed az anyjának ad igazat, te pedig annyit tudsz tenni a megaláztatások ellen, hogy elmész otthonról, amikor mennek hozzátok, az nem megoldás, és nem is fog működni).


De ismétlem: nem bájcsevegni kell, nem hazudni, nem megjátszani magad, nem eltűrni a megaláztatást.

2019. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Meg teheted,en sem beszelek anyosekkal sot! A gyerek is el van tiltva toluk! (Nem fejtenem ki az okokat!) Mondd meg a ferjednek szepen hogy vagy te vagy az anyja ezt ne csinalja tovabb.Ha tetszik jo ha nem vegye a kabatot s menjen
2019. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem függök tőle anyagilag a legkisebb gyermekem 4 hónapos a legidősebb 11 éves 😊 anyukám meghalt apukám és bármilyen rokonom kb. 500 km-re laknak tőlem.Idén szerettem volna dolgozó nővé válni de közbejött a baba.

A házasságunk a szülés óta még gyengébb mint volt.Egy alkalommal kértem hogy jöjjön velem haza és akkor az egész család körbevett az anyukája pedig ugrott mint egy tigris hogy kimentse a fiát a helyzetből (csak kérleltem-tudom hogy szánalmas)

akkor elmenekültem a gyermekeimmel onnan, azóta nem érdekelnek.Persze ők úgy tesznek mintha meg sem történt volna.Á így leírva tényleg egy szánalmas bénaság vagyok.Sajnálom hogy itt kérdezgetek.Bocsánat hogy ezzel traktáltalak titeket.

2019. jún. 30. 21:45
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagy szánalmas és nem vagy bénaság. Ha anyagilag nem függsz tőle, akkor adj eg yutoilsó esélyt, hogy kiderüljön, képes-e felnőtt férfiként viselkedni a feleségével, vagy sem. Végtelenül nyugodt, csendes és magabiztos hangon mondd el neki, hogy nem várod el tőle, hogy kiálljon érted, nem vársz el tőle semmit, nem állítod választás elé. Vizsont nem élsz együtt olyannal, aki hagyná, hogy az anyja megverje őt (és még a többi....). Nem kell érted változnia, nem kell áldozatot hoznia. Ha tévedtél, amikor őt választottad, arról ő nem tehet, igazán. De ha ez ő, amilyennek most mutatja magát, akkor tévedésedet elismerve segítesz neki összepakolni, vagy összepakolod a saját cuccodat és találkoztok az ügyvédnél. Pont. Halkan, kedvesen, nőiesen, nem hisztizve, nem követelőzve, nem vádaskodva.


H a van benne egyetlen csepp férfivér, akkor ennyi elég, ha nincs, akkor minél előbb szabadulsz tőle és a családjától, annál jobb.


(Azt írod, hogy anygailag nem függsz tőle, ha ez igaz, akkor ne hitesd el magaddal, hogy túl sok minden köt össze titeket, mert a legfontosabb, az irántad érzett szeretet, megbecsülés és tisztelet biztosan nem, és szeirntem te sem tiszteled, ha ennyire puhap****cs. A csonka család pedig ezerszer jobb, mint egy olyan minta, amit most te mutatsz a gyerekeidnek egy házasségról. eg életre beléjük ég, és ártalmasabb, mint egy szülővel felnőni, elhiheted.)

2019. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A költözés előtt anyósnál laktatok?
2019. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor egy normális férj azt mondja az anyjának,hogy állítsd le magad és takarodó.A te urad még mindig anyuci pici fia és távirányítóval működik amit az anyja kapcsolgat,a ciciről való levállás nem jött össze neki.Addig amíg a férjed nem ismeri fel,hogy már nem az anyja a családja,hanem te és nem állítja le az anyját addig a cirkusz folyton menni fog,mivel az anyja tudja befolyásolni,ha ezt nem tudjátok tisztázni nem lesz béke és kénytelen leszel elvállni...
2019. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem, egy idióta vagy, akit utál minden szomszéd....

Vigyél egy tálca sütit a szomszéd néninek és kérj bocsánatot a viselkedésedért meg köszönd meg, hogy figyel a gyerekre

2019. júl. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%
17-es: melyik kérdéshez akartad ezt írni, mert hogy nem ide tartozik, az biztos. Remélem, elnézést kérsz.
2019. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy csonka család is messze jobb, mint két olyan ember egymás mellett, akik rühellik egymást... mert kb ez lesz a vége egy idő után.
2019. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!