Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A legjobb barátnőm azt állítja...

A legjobb barátnőm azt állítja, hogy ők az Árpád-házi királyok leszármazottai. Ti elhiszitek?

Figyelt kérdés
Mert én valahogy nem tudom elhinni...az Árpád-ház 1301-ben kihalt..és ő azt mondta egyszer,hogy néha kezeljem úgy,mint egy királynőt...XD
2010. júl. 14. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves a barátnőd? 8? xD
2010. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
97%

Ez vicces:)


Valóban csak a férfi ág halt ki,mi is így tanultuk!


Ennyi erővel akkor én meg Dózsa György leszármazottja lehetek,mert nekem is Dózsa a vezetéknevem.Halál komolyan!

15/L

2010. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 A kérdező kommentje:
14 éves,ahogy én is,de szerintem ez hülyeség!Lehet,hogy csak a férfiág halt ki,de ha egy magyar királyi háznak a leszármazottai lennének,akkor valószínűleg tudnának róluk az emberek,nem?:)
2010. júl. 14. 21:51
 24/89 anonim ***** válasza:
100%
Az Árpád-ház csak a férfi ágban halt ki. De női ágban tovább élhet. Mondd meg neki, hogy bizonyítsa be! A bizonyítékot küld el nekem. Hátha írok belőle egy könyvet.
2010. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
79%

Az én párom meg Hunyadi János leszármazottja, és van családfa is róla, vissza van vezetve..



Van ilyen!


Gondolom ő sem habokra beszél, van kidolgozott családfájuk, ami nem kevés pénz és utánnajárás..

2010. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
62%

Az én párom meg Hunyadi János leszármazottja, és van családfa is róla, vissza van vezetve..



Van ilyen!


Gondolom ő sem habokra beszél, van kidolgozott családfájuk, ami nem kevés pénz és utánajárás..

2010. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 A kérdező kommentje:
A szülei a postán dolgoznak,nem adnának ki sok pénzt ilyen visszavezetésért...és nem hiszem,hogy tényleg leszármazottak lennének!
2010. júl. 14. 22:00
 28/89 anonim ***** válasza:
22%

Senkinek se kell bizonyítania semmit!!!



Ez bizalmas infó amit a kérdezővel azért osztott meg gondolom a barátnője mert megbízik benne, erre ő meg itt kételkedik meg kivicceli az egészet..


Szép mondhatom!


Talán elmehetnél hozzájuk egszer kérdező, aztán megismerhetnéd a szüleit, és egyből megérzed mi az igazság!!

2010. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy tudom, hogy az Intelmek csak Árpád leszármazottait, vagy nőági leszármazottainak családtagjait, leszármazottait engedték királynak, és hallottam olyat is, hogy a Habsburgoknak nőágon köze volt az Árpád-házhoz. Lehet igaza a barátnődnek, de szállítsd le a magas lóról, amíg ő maga le nem esik róla, mert attól, hogy egy hivatalosan 700 éve nem létező dinasztia leszármazottja, ő még nem lesz automatikusan király- vagy hercegnő.
2010. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
86%

Na és , semmit sem jelent hogy ki hol dolgozik!



Az én párom anyukája meg egy kórházban főnővér, az aoukája meg gépészmérnök volt míg nyugdíjba nem ment a párom meg kereskedő, de a nagymamájáéknak még kastélyuk volt és uradalmuk amit a háború után államosítottak, aztán hagyták összedőlni meg tönkremenni..


Ott látható velencén a park mellett egy romos félig összedőlt épület..



Erről ennyit!

2010. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!