Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A legjobb barátnőm azt állítja...

A legjobb barátnőm azt állítja, hogy ők az Árpád-házi királyok leszármazottai. Ti elhiszitek?

Figyelt kérdés
Mert én valahogy nem tudom elhinni...az Árpád-ház 1301-ben kihalt..és ő azt mondta egyszer,hogy néha kezeljem úgy,mint egy királynőt...XD
2010. júl. 14. 20:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim válasza:
100%
Az árpád ház férfi ágon halt ki, de a család génjei női ágon tovább öröklődtek.
2011. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim válasza:
100%

A helyzet Dózsa György családjával és leszármazottjaival a következő. Ő maga Makkfaláról származik, Erdélyből. A kivégzése után családja átváltoztatta a nevét Dózsa helyett Dósa-ra. Leszármazottai egy része átköltözött Gegesbe, ai Makkfalától 20-25km. A család nemzedékei ott éltek 200 éven át, majd az én nagyapám elköltözött Nyárádszeredába.

Ez nem kitaláció, én tényleg valamilyen ágon leszármazottja vagyok, egy 500évre visszavezetett családfa bizonyítja ezt, amit még az üküküknagyapám csinált meg.

2012. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
Én meg a nyugati kelta druidák leszármazottja vagyok. Apai őseim Trier környékéről érkeztek ide a XVIII.században. Ja és szoktam fehérben járni...
2012. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:

El. A magyar lakosság több mint 5%-a Árpád házi leszármazott. Hogy konkrétan a barátnőd mért ne lehetne az arról nem írtál semmit, tehát kénytelen vagyok elhinni.


Minden állítást igazként kell kezelni, míg nem tudják cáfolni.

2012. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:

"Ilyen alapon mindenki a leszármazottjuk ;)"


Mért mindenki te vadparaszt? Tudod hány igen nép fordult itt meg és telepedett be?

2012. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:

"Vagy mondd azt, hogy te pedig maga vagy az angol trónörökös... :P"


Meg fogsz lepődni. Az is az Árpád házi vérvonal:


[link]

2012. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:

"de viszont az Árpád-ház nem halt ki akkor teljesen, amikor te gondolod."


Nem csak akkor, hanem még sohasem halt ki. Egyedül a férfiág az ami kihalt.

2012. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:

"ha egy magyar királyi háznak a leszármazottai lennének,akkor valószínűleg tudnának róluk az emberek,nem?:)"


És nem tudnak? Vagy önmagad tartod az egész emberiségnek?

2012. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:

"nem hiszem,hogy tényleg leszármazottak lennének!"


De magyarázd már meg, hogy mért nem hiszed! Mert eddig még semmi értelmes cáfolatot nem tudtál írni erre, tehát mindannyian kénytelenek vagyunk elfogadni a barátnőd állítását. Ez esetben pedig te kezdesz már nevetséges lenni az indokolatlan és minden ésszerűséget nélkülöző hitetlenkedéseddel.

2012. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:

"Ti tényleg elhiszitek?Nincs is nekik visszavezetve!"


MÉRT NE HINNÉNK EL???

Írtál bármi olyat ami kizárja az állítás hitelességet?

2012. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!