Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nagyon kíváncsi vagyok hogy a...

Nagyon kíváncsi vagyok hogy a gyermekem milyen géneket fog örökölni tudtok tippeket adni? Tényleg nagyon szépek a kevert gyerekek?

Figyelt kérdés
A párom kínai (Egy europai sincsen a családukban.) Én viszont egy mix gyermek vagyok. Én délről származom és félig magyar vagyok.
2019. nov. 19. 18:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%

Őőő... Mihez adjunk tippeket?

Szerinted mi tudjuk hogy fog kinézni a gyereketek?

2019. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

Konkrétan mi a kérdésed? Az is csak egy általánosítás, hogy a kevert gyerekek szépek, nyilván nem mindegyik az.

Vegyük elő a varázsgömböt és nézzük meg hogy fog kinézni a gyereked vagy mi?

2019. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nem tetszenek a félvérek. Nevetek is azokon, akik azt hangoztatják, hogy azok a legszebbek. Egy érintett persze hogy ezt mondja.

Egyébként a kínaiak közt van olyan, amelyik olyan szép mint egy porcelánbaba, meg vannak azok, akiknek malacfeje van. A porcelánbabának is lehet csúnya gyereke és fordítva.

2019. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van kínai-portugál-arab nő ismerősöm, hát úgy néz ki mint egy pici kis kínai férfi árus, aki kiabál utánad, hogy "ezeöccá". Úgyhogy ő eléggé csúnyácskára sikeredett.
2019. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy történhet akármi, de azért ha a szülők szépek, akkor arra van nagyobb esély, hogy a gyerekek is szépek lesznek.
2019. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
A külső meg a belső egyaránt érdekes. Nekem csak egy fiam van és érdekes módon ő az anyai nagyapjára üt szinte minden alapvető tulajdonságában külsőleg és belsőleg is.
2019. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16%

Színmagyarok vagyunk én is meg a feleségem is. Átlagos külsejűek vagyunk mindketten. Ehhez képest mindkét gyerekünk gyönyörű. Nemcsak nekünk azok, de a gyerekorvostól a boltos néniig, a szomszédokon át mindenki így látja.


Csak hogy tovább árnyaljam a képet. :DDDD

2019. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%

Nekem eszembe se jutott h csúnya lehet a gyerekem.. Aztan megszuletett. Jesszus mint anyósom :D 2 honapig naaagyon csunya volt :D Most mar helyes 4 éves kispasi es szerencsere mar nem az anyosomra hajaz :D


Egyebkent eleg sok kevert gyereket lattam aki egyáltalán nem szép.. Csak erdekes.. Es ramondjak h gyönyörű.. De sztem nem az. Pl feher anya es tejeskave gyerek.. Inkabb akkor mondjak h szép ha az anya is ott van, mert erdekes h a feher anyatol h elüt.

A másik, hogy te nem vagy mix.. Az a kevert, akinek más nagyrasszbol származik az apja es az anyja. Neked mind2 ugyanaz. Mindketten europidba tartoznak. Nagyrasszok: europid, mongolid, negrid, ausztraloid.

2019. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
16%

Én csak azt sajnálom,hogy manapság mindenki keveredik mindenkivel,és a magyar igaz vonal teljesen ki fog halni.Mindenki húzzon oda ahova való,ennyi.

Kb. kamu kérdés,amivel nem foglalkozom,mert csak vitát szül.

A kevert gyerekek meg annyira szépek,mint ha 1 sáros bakancsot kiraknék egy nagyon menő cipőüzlet elé.

2019. nov. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
65%
Igaz magyar vonal nincsen már rég, európa közepén. 500 éve sem volt.
2019. nov. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!