Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám annak idején sokszor...

Apám annak idején sokszor megvert, olyan dolgokért, amiért én ma már nem bántanám a gyermekem. Ma iszik, mint a gödény és nem érti, miért ilyen hálátlanok a mai gyerekek?

Figyelt kérdés
Soha nem éltünk normálisan, amíg az ő "szárnyai alatt" éltünk.
2008. nov. 15. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem értem,hogy most erre mit lehet írni?Nem értem a kérdésed lényegét.Vagy azt kell leírni,hogy minden idős embernek vannak gondjai a fiatalokkal?

/pici cutte/

2008. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Pici cuttéval egyetértve nem értem a kérdést , ö nem érti mármint apád, hogy mért ilyen hálátlanok a gyerekek? Ez kinek lesz jo ha válaszolunk ? Apádnak ?
2008. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez az én bajom is. Apám elvár most a gyerekeitől egy boldog öregkort, viszont nekünk ővele nem volt boldog gyerekkorunk! Erre akartam kilyukadni. Hárman vagyunk testvérek, mindannyiunk a maga családi gondjaival!
2008. nov. 15. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
És mi a kérdés lényege?
2008. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Értem.De ne haragudj,erre most mi mit írjunk?Hát könyörgöm 1 család vagytok,oldjátok meg.Nemtudom szoktad e nézni Joshi Bharat műsorát.Egy esetnek volt egy olyan része,hogy egy idős férfinak,volt 1 gyereke(50-55éves)és már neki is voltak gyermekei.És mivel az idős férfi a lányának nem sok minden adott meg,ezért az anyja úgy nevelte a gyereket,hogy nem olyan fontos személy az idős férfi(Szóval az apja.)Amikor a gyerekek boltba mentek,nem kérdezték meg a nagypapáját,hogy ne hozzanak egy kiló kenyeret,1liter tejet a boltból..Pedig a majdnem teljesen mozgássérült nagypapa erre már képtelen volt.Joshi ezt mondta:Attól,hogy a nagypapa a gyerekének(az 50-55 éves nőnek)a nő elmondása szerint nem adott meg mindent,az unokákat az akarat ellenére sem kéne a nagypapa ellen nevelni.Attól,hogy X éve milyen volt,MEGÉRDEMLI,hogy idős korára bekopogjon az az unoka és megkérdezze,hogy hozzon e tejet és kenyeret.Remélem érted,hogy mit akarok evvel mondani!;)

/pici cutte/

2008. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Probald meg elmagyarazni neki(amikor jozan )hogy nem konnyu elfelejteni egy veresekkel szinezett gyermekkort,ne csodalkozzon azon hogy kapcsolatod vele nem lehet olyan mint akinek felhotlen ,boldog gyerekkora volt.
2008. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen pillanatig ne legyen lelkiismeret furdalasod az apad miatt!

O egy orok eletre tonkretette a lelki vilagotokat azzal, hogy megvert benneteket! Soha ne hallgass senkire! Azt, hogy otthon a 4 fal kozott ti hogy eltetek, csak te es a testvereid es a szuleid tudjak. Senki mas. Maximum a szomszedok, mert esetleg hallottak ahogy uvoltozott veletek!

A kerdesedet csak azok ertik meg, akik ateltek a vereseket otthon, gyerekkent, a tobbiek nem ertik, nem erthetik ezt meg.

Egyetlen pillanatig ne legyen lelkiismereti kerdes ez neked! Meg o csodalkozik, ugye? Hat jobb lenne ha elgondolkodna, de ugysem tud. Meg mindig zsarol, es cseszeget benneteket felnottkent is. A legjobb ha tavoltartod magadat tole, mert minden egyes alkalommal ugyis csak egy lelki terrort kapsz tole, meg most felnottkent is!

Mindenki megkapja, amit megerdemel! Ugyhogy az oreged ne csodalkozzon semmin! O megbuntetett benneteket elegge a veresekkel, o is megerdemelne ugyanazt!!!

2008. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Tulajdonképpen mi az amit meg szeretnél tudni? Mert a kérdésedből nem derül ki. Én is kiírhatnék egy kérdést arról, hogy milyen sz*r nekem, de könyörgöm, erre nem lehet hasznos választ írni. Írtad volna ki azt, hogy "Mi a véleményetek az apámról?" az legalább egyenes lett volna.
2008. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valóban idétlenül tettem fel a kérdést, de így is kaptam választ arra, hogy, hogyan álljak hozzá ehhez a helyzethez? Köszi!
2008. nov. 16. 07:36
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Az a gondod hogy az apukád most rád szorulna,de te nem tudod lelkiismeretfurdalás nélkül elutasítani?Hát adj Neki egy kis segítséget amit a te családi békéd megenged,és akkor megnyugszik a Te lelked.De azért vigyázz,hogy ne nőljön a fejedre.Biztos le akar majd nyúzni rólad minden bőrt,de maradj kemény és csak annyit segíts amennyi Téged megnyugtat.
2008. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!