Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Éreztétek már úgy mikor...

Éreztétek már úgy mikor ránéztetek egy bizonyos emberre vagy a közeletekben volt, hogy lesz hozzá valami komolyabb közötök majd egyszer?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ebbe a témakörbe tartozik, de szinte csak itt lehet normális válaszokat kapni.
2010. júl. 31. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Remélem ez a válasz is ide tartozik.


Én multkor is megláttam egy személyt, de semmit se tudok róla, de tudom, hogy lesz közünk egymáshoz =) majd teszek érte és úgy intézem a dolgaimat hogy megint összefussunk... mert az előző helyzet nem engedett meg szó váltást...

2010. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én 12éves koromban látásból ismertem egy fiút és egyszer vele álmodtam h ő lesz az első..és így is lett!!!! vannak furcsa dolgok..pedig nem is beszéltem akkor még vele 1szer sem!
2010. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
igenelso nap a gimibe meglattam egy fiut, nem ismertem , de erezetem hogy valami kot hozza. Aztan kiderult hogy osztalytarsam, kesobb a LEGjobb baratok lettunk. Aztan en szerlmes lettem bele, de o a baratsagnal dontott.Mire raebredtem, hogy valojaban a baratsaga sokkal nagyobb kincs mint a fellangolasom , arra keso volt. Nagyon elhidegedtunk egymastol, mar alig tartjuk a kapcsolatot.Pedig erezeten, hogy o az egyik reszem , es van olyan nap mikor nagyon hianyzik a megertese.:(
2010. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert velem nem történt ilyen pedig nem 20 éves vagyok. Bizonyos emberekkel való első találkozásra - akiket később is nagyon szerettem és tiszteltem - emlékszem, de elsőre nem éreztem semmi különöset. Esetleg pici csodálatot a kisugárzásuk miatt.... A férjemmel, aki legnagyobb szerelmem is természetesen emlékszem az első találkozásunkra. Arra gondoltam, hogy lehet így kinézni.... Szóval nem, nekem nem volt ilyen.
2010. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!