Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy deríthetem ki hogy ki az...

Hogy deríthetem ki hogy ki az igazi apám?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon jó lenne ha erre a kérdésre jönne néhány felhasználható válasz. Nem régiben kiderült hogy valószínűleg apukám nem az édes apám. Vannak bizonyítékok amik mellettem állnak. Anyukám előttem három gyerekkel vetélt el persze nem szándékosan és utánam is próbálkozott az a gyanúm hogy valamilyen oknál fogva (én a vércsoportra gyanakszom) lehetetlen lett volna nekik élő magzatot létrehozni. Itt jön képbe anyám és apám egyik barátja aki még hasonlít is rám. Tudni illik apámra soha nem hasonlítottam. Ő egy magas 180cmes ember fekete hajjal és zöld szemmel kreol bőrrel, én egy alacsony 157 centis lány vagyok, hófehér bőrrel, kék szemmel és szőkésbarna hajjal, az arcunk is különbözik. Nem mondhatom hogy akkor mindent anyától örököltem hiszen sötétbarna haja van és barna szeme, csak az arcunk hasonlít. Szóval 1 tippem már van, de nem tudom hogy hogyan mehetek biztosra. Egyenlőre csak a párom tudja hogy elkezdtem kutakodni, anyukám nem akarom beavatni valószínűleg úgy se mondja el, lehet nem is tudja biztosra, hogy tényleg nem tőle van.

A válaszokat előre is köszi és azt is ha végigolvastad



#gyanakvás #Nem az igazi apa
2020. okt. 1. 09:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerezz apádtól DNS-t és a sajátoddal együtt küldd el vizsgálatra asszem kb. 60E Ft. A felét már tudni fogod biztosra.
2020. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%

En is ott indulnék, hogy csináltatnék egy DNS tesztet ami tutira megmondja, hogy az-e az apukád aki felnevelt.

Itt sok választ fogsz kapni, hogy hány generáción at jöhetnek ki a külső tulajdonságok , szóval csak egy teszttel mehetsz biztosra.

Ennek eredményének a függvénye hogyan tovább.

Ha ő az apad téma lezárva.

Ha nem ő akkor jöhet a szembesítés édesanyádnak vagy ha ezt nem akarod, akkor a tippelt apa jelölttel is csinaltathatsz egy tesztet. Ha ő sem az apád és még mindig érdekel a dolog akkor tényleg muszaly lesz édesanyád elé állnod, mégsem teszteltettheted a környéket végig.

2020. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Én egyszerűen rákérdeznék. Nem tudom milyen kapcsolat van köztetek,hogyan reagálnának erre a kérdésre,de először itt kezdeném.
2020. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Ha párod van akkor gondolom már nagykorú vagy. Gondolj bele ha nem is vagy több mint 20 eves.... 20 év nagy idő, én azt tartom a legkevésbé valószínűnek, hogy az a barát az apad. 20 éve kitudj kik voltak a szüleid barátai, milyen közegben, emberek között mozogtak.

Lehettel egy egy éjszakás kalandból, olyan baráttol vagy ismerőstol akivel már lehet 15+ éve nem beszélnek egy tini kori szerelem fellángolásából, munkahelyi kapcsolatból. Ezt így csak édesanyád tudja megmondani.

2020. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%

"Ezt így csak édesanyád tudja megmondani."

Vagy még ő sem.😄

2020. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Hogy mi van s vércsopportal?
2020. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Bármelyik felmenődtől örökölhetted a kinézetedet. Egyik nagymamának p. fehér bőre volt, egy dészülőnek szőke haja. Szóval ez kb. semmit sem jelent.

A vércsoport miatti összeférhetetlenség így, ebben formában, ahogy írod, hülyeség, kicsit olvass utána.

Kamaszként egy ideig szinte mindenki azt hiszi, hogy lehetetlen, hogy a szülei legyenek a szülei, őt örökbe fogadták, más az apja, stb.

2020. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezz rá. Máshogy úgyse kapsz választ, max. szüleid röhegnek egy jót rajta. (Aztán elmondják, hogy örökbefogadtak.)
2020. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%

Ancestry DNA vagy Myheritage tesztet vegyel es ezzel megtudod a szarmazasodad, sot ha valaki a rokonsagbol megcsinalta akkor azt tudni fogod.

Tehat ha valakivel osszekot hogy elso vagy masodik unokatestvered de nem ismered akkor valoszinuleg mas az apad. Vagy van neki egy nem ismert testvere peldaul


Azt is csinalhatod hogy apadat raveszed hogy csinalja meg a tesztet. Az indok lehet annyi hogy kivancsisagbol megtudja a szarmazasat.

Utana te is megcsinalod es kiderul az igazsag.

2020. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, ez tök jó ötlet :) Beküldeni a DNS-ét valami noname adatbázisba, ahol ki tudja, mit csinálnak vele :)
2020. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!