Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy deríthetem ki hogy ki az...

Hogy deríthetem ki hogy ki az igazi apám?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon jó lenne ha erre a kérdésre jönne néhány felhasználható válasz. Nem régiben kiderült hogy valószínűleg apukám nem az édes apám. Vannak bizonyítékok amik mellettem állnak. Anyukám előttem három gyerekkel vetélt el persze nem szándékosan és utánam is próbálkozott az a gyanúm hogy valamilyen oknál fogva (én a vércsoportra gyanakszom) lehetetlen lett volna nekik élő magzatot létrehozni. Itt jön képbe anyám és apám egyik barátja aki még hasonlít is rám. Tudni illik apámra soha nem hasonlítottam. Ő egy magas 180cmes ember fekete hajjal és zöld szemmel kreol bőrrel, én egy alacsony 157 centis lány vagyok, hófehér bőrrel, kék szemmel és szőkésbarna hajjal, az arcunk is különbözik. Nem mondhatom hogy akkor mindent anyától örököltem hiszen sötétbarna haja van és barna szeme, csak az arcunk hasonlít. Szóval 1 tippem már van, de nem tudom hogy hogyan mehetek biztosra. Egyenlőre csak a párom tudja hogy elkezdtem kutakodni, anyukám nem akarom beavatni valószínűleg úgy se mondja el, lehet nem is tudja biztosra, hogy tényleg nem tőle van.

A válaszokat előre is köszi és azt is ha végigolvastad



#gyanakvás #Nem az igazi apa
2020. okt. 1. 09:52
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
#20 pontosan viszont nagyan felületesen megmondhatja és olcsóbb mint a DNSteszt
2020. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!