Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Honnan tudhatom hogy cigány...

Honnan tudhatom hogy cigány vagyok e?

Figyelt kérdés

Edesapam kismoromban meghalt sajnos, de a kepeket nézegetve ami nekem peldaul feltűnik, hogy elég barna bőre volt (persze tudom hogy ez önmagában nem jelent semmit)

Édesanyámnak is barna bőre van, barna haja es kék szeme.

Nekem szőke hajam es zold szemem.

Apukám testverei közül 1el tartom a kapcsolatot az ő bőre elég világos, viszont akárhányszor nalunk voltam a cigány zene szólt illetve a házuk is olyan "romás"

Felreeetes ne essen, semmi problemam azzal ha esetleg az vagyok. Anyukamat ha kérdezem mindig azt mondja hogy hagyjam a hulyesegekkel, apukám családját még nem kerdeztem meg, hátha hülyeség és megbantom őket.

Ha valaki képben van az ilyen vezetéknevekkel, üzenetben szívesen leirom a családban lévő neveket.



2021. jan. 29. 20:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
56%
Érzel késztetést rá, hogy megszurkálj valakit a telefonjáért, és ne végezz tisztességes munkát? Ha igen, akkor cigány vagy, ha nem akkor nem.
2021. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!