Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » ANYUKÁK! Megesett már veletek...

ANYUKÁK! Megesett már veletek olyan, hogy elhagyott a párotok amikor megszületett a baba?

Figyelt kérdés
És utánna vissza könyörögte magát?Mert nagyon hiányzik és fáj a szive a gyerek miatt.
2010. szept. 3. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Velem nem esett meg, de nem értem, hogy miért kellett elhagynia a baba születése után.
2010. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Velem nem, de barátnőmmel igen. 2 gyerek után elhagyta a párja egy évig volt távol, nem is nő miatt hagyta el, csak rájött a hülxeség.

Aztán visszakönyörögte magát és lett egy 3. gyerekük.


Az egyik tanáromról tudom, hogy elhegyta a feleségét, amikor a gyerek 2 hónapos volt egy másik nő miatt. A feleség szó szerint belebetegedett, ekkor visszatért hozzá.

2010. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de még megtörténhet, hisz nincs gyerekünk.

Ha nő miatt hagyna el, 100%, hogy nem fogadnám vissza.

2010. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Miért hagyott el?Mert megijedt a felelősségtől?
2010. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Itt Borsodban egyre több ilyen van
2010. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha engem elhagyna a párom a gyerek születése után, eszem ágába sem jutna később visszafogadni, nem hogy egy másodikat, meg harmadikat szülni neki.

Micsoda felelőtlenség ez már?

2010. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Én sem fogadnám vissza. Ha a gyerek miatt fájna a szíve, akkor meg pláne. A gyerektől nem tiltanám, láthatná, amennyit akarja, nem csak amennyit megítélnek neki, de hozzám egy újjal nem érne többet, az fix.
2010. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ujjal, bocsi
2010. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

A szomszédasszonyomat hagyta ott a férje,mert nem bírta idegekkel,hogy a felesége csak a gyerekkel törődik. Ha megnyikkant,már felvette,éjjel is 3-4-szer szoptatta. A férj soha nem tudott nyugodtan aludni,fáradtan ment munkába. A szexszuális életük is rossz volt,mert a gyerek a legintimebb pillanatokban üvöltött. Az asszony pedig ugrott szoptatni.

Nem a felelősségtől félt,mert szerette a gyereket,de az ő igényei semmit nem számítottak, csak az elkényeztetett gyereké.

2010. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
nem hinném,hogy azt a gyereket elkényeztette volna az anyja.Itt a férj volt szerintem tulságosan türelmetlen,mert nem fogta fel,hogy egy ujszülött mennyi felelőséggel jár!!!
2010. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!