Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Myheritage képek privátra...

Myheritage képek privátra állítása ?!

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Nagyon új vagyok még az oldalon, és az adatvédelemnél nem találtam a fotók kezelését. Szeretnék feltenni családi képeket, de nem szeretném, hogy bármelyik felhasználó láthassa. Valahogy lehet ezt privátra állítani, hogy csak én, esetleg a hozzám "csatlakozó" rokonok láthassák? :)

Köszönöm a segítséget !



2021. nov. 6. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tagbeállítások alatti első pont vonatkozik rá, ezekszerint egyben van a beállítás nem külön képekre.

2021. nov. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyben van a beállítás, privátra lehet állítani a teljes családfádat, de szerintem alapesetben az! Mindenesetre ismeretlen rokont a felmenőkön keresztül lehet találni, azaz nagyban segítesz azzal másokat, ha nem privát a családfád! Bármelyik felhasználó nem láthatja a Te családfádat, hisz célirányosan tudsz csak keresni az oldalon, nem lehet csak úgy, a családfák között random nézelődni (nem facebook), csak az oldal által talált esetleges egyezéseket lehet megtekinteni! Szóval pl. én (hacsak nincs a felmenőink között név egyezés, születési dátum egyezéssel együtt) vagy nem hívsz meg, akkor soha nem láthatom a Te családfádat!
2021. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Így már világosabb az oldal működése is :)
2021. nov. 6. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!