Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Akik megcsinálták a MyHeritage...

Akik megcsinálták a MyHeritage DNS tesztet! Nektek mennyi idő alatt jöttek meg az eredmények?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 12:39
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
97%
Ez attól függ milyen anyaggal dolgoznak. Nekem egy hét alatt megvolt.
2021. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
kicsit kevesebb mint 4 hét volt
2021. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Valamivel több mint 10 nap alatt.
2021. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, de ezt valahol írják is, hogy 1 hét és 2 hónap között.
2021. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%

Először elmegy a kínai cégekhez, akik kezelik az adataidat (nézz csak utána), ott elmentik, bekerülsz az adatbázisba, majd átkerül a hr-es csajokhoz akik majd értesítenek.


Gratulálok, sikeresen eladtad a dnsedet és minden "információdat" úgy, hogy még te fizettél réte :-)


Az adataid soha nem kerülnek törlésre, mivel innentől nem te rendelkezel velük.


Remélem segítettem

2021. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Kedves hatodik válaszoló.

Kit érdekel? Én is csak egy ember vagyok a milliók közül, mit számít hogy mit csinálnak a dns-emmel? :)

2021. aug. 4. 09:15
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

7


Majd jon valamit Hitler fele Orban kormany vagy Lukasenka meg Oroszorszag, es hirtelen sok ember fog leesni az emleletekrol, orvosok akasztjak fel magukat.


Igen ezek megtortennek ott, itt meg csak enyhe formaju korrupcio, diszkriminacio folyik.

2021. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%

7 - semmit az ég világon, csak szar üzletet kötöttél :)


Ilyen kísérleti patkány vizsgálatokért azért valami pénzt néha fizetnek, itt te fizettél. Amúgymeg bárkid, bármikor bármit csinált, vagy téged elővesznek bármiért, azonnal megleszel. Neadjisten mert barna a szemed, és épp a barna szeműeket kell kiírtani, ott leszel az adatbázisban. Sok sikert.

2021. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Milyen f*szságokat írsz 5 ös? Túl sok volt a történelem könyv? Nekem unokatestvérem dolgozik a laborjukban ... ez az egész csak annyi hogy több ember DNS-sét össze hasonlítják a másokéval mivel sokan beküldik.


Szerinted rólad nem tudnak semmit? Már van Útleveled, ahhoz ujjlenyomatot vesznek. Születésnél mindent tudnak már rólad.

2021. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Most, a vírus alatt is mintát vettek talán tőled is szájból orrból ,szerinted azzal nem csinálhatnak semmit?


de te biztos azt fogod írni hogy tőled ó nem vettek....nem mész el ilyesmire

2021. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!