Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tanácsolsz? Mit gondolsz...

Mit tanácsolsz? Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hosszú leszek, el mondom a családi sztorim! 12 éve váltak el anyámék. Akkor voltam 10 éves. Jelenleg 21 éves vagyok, januárban töltöm 22 élet evemet. Amikor elvaltak anyuék ide költöztünk anyai mama, és anyai papahoz. Ők neveltek fel. Az anyai mamám egy tündéri nagymama, és az anyai nagypapám apám helyett apám volt mai napig kincsük mindenük vagyok. Persze hiszen egyetlen unokájuk vagyok. A lényegre terek. Az apai nagypapám meghalt akkor 1 hónapra mikor anyámék elvaltak tehát már 12 éve .ő nagyon szeretett, q nagyszüleim közül az apai Papa , anyai Papa, anyai mama akikre nem panaszkodhatok. Azonban az apai mamám szidta mindig az anyai mamamat és anyai papamat, anyámat is szidta mikor kicsinek oda mentem. Pár éve 18 évesen felvettem újra a kapcsolatot apummal és apai mamaval és folyton anyut meg anyai mamát szidják amúgy a mamamnak aki van második menye apám eletarsa azt is szidja ugyan úgy pedig kedves a mostoha anyám jó lelkű , de apám éltur mindent az anyjának pedig mivel a papa meghalt fele ház apám tulajdona meg is az apai mama elzavart onnan engem anyámat meg apámat, meg mikor apám elvalt anyamtol és újra nősült akivel most el mostoha anyammal azzal is elzavarta , de bezzeg apám így is nyalja az anyját havi 50 ezerrel tamogatja az meg elkurelja , de amúgy apu sose fizetett nekem gyerek tartast sem, nem torodott velem ha én nem hívom fel ő évekig nem hivna fel. Ha oda megyek is el atkozzak anyai mamamekat. Az apai mamammal meg a 2 testvére az öccse meg a nővére se beszélnek ok is az anyai mamám mellet állnak pedig nem az a testvéruk hanem az apai mama . És apám összes rokonaval kivetel nélkül jóba vagyok csak az pont apámmal meg az apai mamammal nem de az apai mamám nővére és öccse mindig mondja hogy sajnos ilyenek apadek mi se foglalkozunk velük apámnak van egy másik fia is aki 24 éves a feltesom azt meg még ki is tagadta mert szidta az anyját meg ugytett nem ő az alpja neki
2021. dec. 23. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Mi a kérdés?

2021. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdésed?
2021. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a kérdés mit csináljak? Járjak oda meg valaha vagy mit tegyek örökre fejezzem be velük, ?
2021. dec. 23. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg úgy jobb neked, addig tartsd velük a kapcsolatot. Olyan szorosan, ahogyan neked jó.
2021. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha átnézhetsz, amennyi számodra kellemes.
2021. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!