Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
Anyai nagy papámnak van egy nővére(aki anyumnak nagynénje, nekem már távolabbi) és annak a nőnek van egy lánya aki anyukámnak első unoka testvére... és fecsegtek róllam hogy én milyen nőcsábász vagyok, meg csapodár, meg cigarettázok, bulizok, ! Kèrdesem mi a fene köze hozzá a papám rokonának aki nekem már szinte távoli? És hallottam azt is elég csunyan beszelnek rollam. Feljelentsem őket?
2021. ápr. 25. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutass nekik példát, és törődj a magad dolgával, vagyis ne foglalkozz velük.
2021. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyesmivel be állítasz a rendőrségre ki röhögnek, pláne úgy hogy nincs semmi bizonyítékod, szerintem rendezd le családon belül és tanulj meg fogalmazni mert elég össze vissza írsz...
2021. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Felismerlek a stílusod alapján. A te esetedben könnyű a megoldás. Mondd meg nekik hogy akkor láttál utoljára puncit amikor kijöttél egyből, de az nem számít mert amúgy sem emlékszel az élményre.

De azt hittem hogy ezt tudják rólad a családban.

2021. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne foglalkozz vele. Kit érdekel, hogy mit beszélgetnek azok ketten? Való igaz, a te életedhez semmi közük, de ez ellen te nem tudsz semmit tenni.
2021. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!