Mit tanácsolsz??

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves vagyok, 2000.01.04-én születtem, szüleim elváltak! Nagymamaék és anyummal élek. Apuval is tartom a kapcsolatot meg a Apai mamával(mivel már apai ágon csak mamám él) azonban apunak van 2 testvére, a nagybátyáim egyik közülük a keresztapám. Velük nem foglalkozok, ez apai nagyinak nem tetszik! Én úgy gondolom a szülő, nagyszülő aki a közeli nekem meg ha lenne édestestvérem.... apa testvéreit nem érzem közelinek, a nagyi aki az anyjuk mindig mondja te gyerek a nagybatyaiddal nem foglalkozol, a felesege mindkettőnek elég durva, beszólogatosak meg nem akarom a kapcsolatot amugy se tartani velük, de a nagyinak nem tetszik. És még azsem tetszik a nagyinak hogy az ő testvereivel akik apukám nagynenéjei nagybátyájai azokkal se foglakozok meg apum első unokatesoival.
2021. máj. 9. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
99%
Ne érdekeljen, hogy a nagyi mit mond, ha eddig sem tartottátok a kapcsolatot nincs miért elkezdened. Lehetett volna úgy, hogy ő és apád téged is bevezet oda a családba, kicsi korodtól lettek volna közös programok, gondolom ilyen nem volt, így természetes hogy nincs kötődés.
2021. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
96%
Én hasonló cipőben járok. Apai részről engem ráadásul még utál is a nagymamám, mert apukám húgának nem jött össze a lány gyerek 3 fia született de lányt szeretett volna mindig. És én meg lány lettem és nem kedvel csak a 3 fiú unokáját..mindig szid, hogy nem sokszor megyek csak akkor ha apukám is megy. De ha meg megyek akkor hozzám se nagyon szólnak csak max annyi, hogy hogy vagyok és ennyi utána meg a 3 uncsimról beszél, hogy ők milyen ügyesek meg segítőkészek a disznó vágáskor pl. Ők kis városiak én meg nagyobb városi szóval közös téma sincs nagyon. 24/L
2021. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem teljesen azt a részt higy azért nem foglalkozol senkivel mert nem közeli rokon vagy mert senkit sem kedvelsz.

Előszöris ami a legfontosabb azért foglalkozz valakivel mert kedveled. Ha nem kedveled a nagynénédet és a családját akkor ne továbbra se törődj velük. Nagymamád azzal foglalkozik higy mit illik. De attól hogy csak azt csinálod amit illik még nem leszel boldogabb. Ebben egyetértek veled.

A másik az hogy csak azért nem foglalkozni valakivel nem közeli (mondjuk kinek mi) azt is hülyeségnek tartom. Tehát ha valakit kedvelsz a rokonságból attól miért ne beszélhetnél vele? Márha van közös témátok.

DE ha nem találkoztok gyakran akkor gondom nem is nagyon ismeritek egymást. Ebben az esetben szerintem is a felnőttek dolga lett volna az hogy még ismerkedjenek. Márha volt rá idejük szóval nem hibáztatom őket ha nem így volt. Ezen már nem tudsz változtatni ezért nem kell erőltetni. Végülis ugyanoda jukadsz ki tehát nem találkozol velük, csak nem mindegy az oka. Pl én se ismertem a másodunokatesómat mert gyerekként nem találkoztunk, de felnőtt emberként találkoztunk mert összesodort az élet és jóba lettünk.

2021. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

21 vagy. Állítólag..

Ideje lenne felnöni.

2021. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Biztos hogy 21 vagy?

2021. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!