Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen a kapcsolatod apud/anyu...

Milyen a kapcsolatod apud/anyud testvéreivel? Azaz nagybátyád s nagynénéddel annak párjaikkal?

Figyelt kérdés
Anyumnak nincs tesója. Apámnak van egy öccse, aki keresztapám , felesége keresztanyám. Imádom őket
2022. jún. 2. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Apumnak nincs testvére.

Anyumnak van 2. Az egyikkel jóban vagyok, a párjával is, de nem szoros a viszony, ritkán látom.

A másik testvérét utálom, mint a sz... fenét. Undorítóan viselkedett nem egyszer. Régen anyu próbálta vele tartani a kapcsolatot, de egyoldalú volt az egész, úgyhogy feladta. Utána még sokáig beszélt vele hébe hóba, aztán 1 undorító húzása miatt már anyám se tartja vele a kapcsolatot, én meg látni se akarom. A felesége is olyan, mint ő, így egy kalap alá veszem őket.

2022. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Apa testvérével még nem találkoztam, mert nem tartják a kapcsolatot. Anya öccsével olyan semilyen a viszonyom, évente kb 3x látom, megkérdezi milyen az iskola, és ennyi, a párja ugyanez a kategória. Anya hugát imádom, mivel csak 8 év van köztünk inkább olyanok vagyunk mint a testvérek, rengetegszer találkozunk, és jól megértjük egymást. A párjával nagyon nem szimpatizálok, mivel mindig flörtöl velem (már elmúltam 18 szóval nem pedofil, de akkor is nagyon kellemetlen, főleg hogy már elmondtam neki, hogy szálljon le rólam).
2022. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó... Apukád még nem verte ki a fogát ?
2022. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
(Ide rakok egy trigger warningot, biztos ami biztos) Apámat inkább hagyjuk... Nem sokkal jobb mint az említett férfi.
2022. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám testvéreivel (2) nagyon jó, a házastársaikkal is. Apukámnak egy van, nincs semmijen kapcsolatunk, nincs gondunk egymással, de nagyon-nagyon ritkán találkozunk.
2022. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Apa testvérével szoktam beszélni egy hónapban egyszer kb.

Anyának az öccsével egyáltalán nem

2022. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyu testvéreivel (két húga van) jó volt a kapcsolat, amíg gyerek voltam, de később ellaposodott, meg is szűnt (nem rajtam múlt). Egyiküknek volt férje, az nem bírt engem, szóval vele nem voltam különösebben jóban gyerekkoromban sem.

Apu testvéreivel (3 öccse van) szinte semmi, feleségükkel sem.

2022. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen, nem tartjuk a kapcsolatot.
2022. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyám testvére egy agresszív alkoholista volt aki 200 km-re lakott tőlünk. Nagy ritkán meglátogatott bennünket és rögtön 5 perc alatt összeveszett mindenkivel így az apám kidobta a lakásból.

Évek óta nem láttuk. Én személy szerint utálom.

2022. jún. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!